فهرست
برانكو: قول می‌دهم دیگر بازیكن بی‌فایده جذب نكنم
برانكو: قول می‌دهم دیگر بازیكن بی‌فایده جذب نكنم

برانكو: قول می‌دهم دیگر بازیكن بی‌فایده جذب نكنم

آی اسپورت- سرمربی پرسپولیس این روزها در سخت‌ترین شرایط خود در این فصل قرار گرفته است. برانكو كه در فصل گذشته تیم خود را تا رده پانزدهم جدول پایین دید در نهایت توانست تیم خود را نایب قهرمان لیگ كند. اما سرمربی كروات پرسپولیس در این فصل با وجود اینكه در نیم فصل لیگ توانست تیم خود را در صدر جدول حفظ كند اما حالا و در نزدیكی آغاز لیگ قهرمانان آسیا 4  بازیكن خود را از دست رفته می‌بیند و باید یا سریعا جایگزین مناسبی برای آنها پیدا كند و یا منتظر روزهای سخت آینده باشد. سرمربی تیم پرسپولیس روز گذشته پای گفت‌وگو با همشهری ورزشی نشست و در خصوص مسائل مختلف پرسپولیس صحبت كرد.

  دغدغه انتخاب كشور میزبان الهلال
من در حال حاضر برنامه خودم را در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه داده‌ام. با مدیران باشگاه در این باره صحبت كرده‌ام و به دنبال این هستم كه بدانم بازی برابر الهلال را در كجا برگزار كنیم. البته باید این را هم بگویم كه در حال حاضر این موضوع به یكی از مهم‌ترین دغدغه‌های من تبدیل شده است اما این‌گونه نیست كه من به تنهایی در مورد آن صحبت كنم و طاهری و بقیه مدیران باشگاه هم باید نظر بدهند تا تصمیم مشتركی را بتوانیم در این مورد بگیریم.

  4كشور را مد نظر دارم؛ از دبی تا تاجیكستان
مهم‌ترین مساله این است كه بدانیم می‌توانیم نقش میزبانی را در یكی از كشورهای مد‌نظر خودمان انجام دهیم یا خیر. ما برای همین منظور 4 كشور را در نظر گرفته‌ایم كه از دبی گرفته تا تاجیكستان جزو كشورهای مد نظر من قرار دارند اما باید ببینیم كه در نهایت چه تصمیمی گرفته خواهد شد تا در نهایت در مورد آن تصمیم‌گیری كنیم. در حال حاضر باید تا آنجا كه می‌توانیم اطلاعات را جمع كنیم تا بتوانیم به یك سازماندهی خوبی برسیم.

  نباید در مسافت ریسك كنیم
ما به احتمال فراوان با توجه به برنامه‌ای كه در دست من قرار دارد باید یك هفته بعد از بازی برابر الهلال با الوحده بازی كنیم و نباید در این مورد ریسك مسافت داشته باشیم تا بازیكنان خسته نشوند و بتوانیم برنامه‌های تاكتیكی خودمان را در بازی پیاده كنیم و این مهم‌ترین موضوع من خواهد بود كه به آن فكر خواهم كرد.

  دوست داشتم با تیم‌های بزرگ اروپایی بازی كنیم
اتفاقا خیلی خوب بود اگر می‌توانستیم در نیم فصل به اردو برویم، بازی‌های دوستانه خوبی را با تیم‌های قدرتمند اروپایی برگزار كنیم. دوست داشتم با تیم‌های قدرتمند اروپایی بازی كنیم تا تیم به آمادگی خوبی برسد اما این اتفاق نخواهد افتاد و ما وقت كافی برای این موضوع نخواهیم داشت و تصمیم گرفته‌ایم در ایران بمانیم و در تهران تمرین خواهیم كرد تا زمان را از دست ندهیم.

  من تازه امروز شنیدم عالیشاه می‌رود
عالیشاه و احمد نوراللهی دو بازیكن بسیار خوب تیم بودند كه می‌توانستند به تیم كمك كنند اما احمد نوراللهی پیش از این اعلام كرد باید به خدمت سربازی برود و به همین دلیل دیگر كاری از دست ما ساخته نبود اما عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود و در سال گذشته توانست گل‌سازترین بازیكن لیگ باشد اما من نمی‌دانستم كه او را از دست داده‌ام و تازه امروز شنیدم كه عالیشاه می‌رود و باز هم كاری از دست من ساخته نیست.

  فكر نمی‌كنم باشگاه جلوی آرام‌طبع را بگیرد
من با آرام‌طبع صحبت كردم. او بازیكن بسیار خوبی است ودر ابتدای فصل با نظر مستقیم من به پرسپولیس آمد اما با توجه به اینكه در ابتدای فصل مصدوم شد به همین دلیل از تركیب خارج شد و من با توجه به درخشش ربیع‌خواه از این بازیكن نتوانستم استفاده كنم و خود این بازیكن خواست كه برود و فكر نمی‌كنم باشگاه جلوی این بازیكن را بگیرد و سنگ اندازی كند.آرام‌طبع مطمئنا با باشگاه مسائل خودش را حل خواهد كرد اما یقینا او هم از پرسپولیس رفتنی خواهد شد.

  بالاخره یكی باید مقصر باخت باشد
در بازی برابر ذوب‌آهن با اینكه بعد از مدت‌ها شكست خوردیم اما نشان دادیم كه همچنان تیم بسیار خوبی داریم و من همچنان به تیم خودم ایمان دارم. در شرایطی كه برابر ذوب‌آهن خیلی خوب بازی كردیم اما بازی را باختیم. به نظر من، شما (خبرنگار همشهری) مقصر باخت ما هستید (با خنده)! بالاخره یكی باید مقصر باخت باشد.

  ایرادی نمی‌بینم پیشكسوتان از من انتقاد كنند
اگر ذوب‌آهن را می‌بردیم كسی از ما انتقاد نمی‌كرد. پیشكسوتان بخشی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستند و به گردن پرسپولیس حق دارند و حق دارند كه در این مورد صحبت كنند و ایرادی نمی‌بینم كه پیشكسوتان از من انتقاد كنند اما اگر می‌بردیم كسی از ما انتقاد نمی‌كرد.

  تمام بازیكنان مورد نظرم قرارداد دارند
باید در خصوص لیست خودم بگویم كه تمام بازیكنان مورد نظرم با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و برای جذب آنها باید پول خرج كنیم.

   بازیكن بی‌فایده جذب نمی‌كنم
مطمئن باشد و این قول را به هواداران خواهم داد دیگر بازیكنی كه برای ما فایده‌ای نداشته باشد را به هیچ عنوان جذب نخواهم كرد.

  بزرگ‌ترین حامی من پروین است
من خوشحال هستم كه علی پروین به عنوان بزرگ‌ترین مربی و بازیكن فوتبال ایران از من حمایت می‌كند. پروین كسی بوده است كه در كل عمر خود در پرسپولیس بوده و كلمات او بسیار ارزشمند است و در طول سال‌های كارم همیشه از من حمایت ‌كرده است و من خوشحالم كه چنین حامی بزرگی دارم.
۵ ۱۰  
آی اسپورت
2016-12-21 17:52:00
نظر دهید

۱۰ نظر
جاوید
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
در اینکه بهترین و با دانش ترین مربی لیگ برانکو هست شکی نیست ولی خداییش بعضی تصمیماش واقعا حرص درآرِ، آخه ربیع خواه هم شد بازیکن ، نه نفوذ بلدِ نه سانتر و نه دفاع شاخصی هستش ، در طول این فصل عملاً چپ پرسپولیس فلج هست و تنها دلیلی که این عیب خیلی به چشم نمیاد وجود بازیکن بزرگی چون امیری تو حمله و بازیکنان بزرگی چون انصاری سید جلال تو دفاع هستند ...
یه اشکال دیگه ی برانکو ، جربزه ای رو که باید نشون بده ، نمیده و اون رهبری یی که کی روش میکنه تو پرسپولیس نمیکنه ،مسئولین پرسپولیس آنچنان که باید ازش حساب‌نمیبرن ...
سرور لنگ
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
بگو به جون مامانم
۵
برزو اورجینال
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
به جون مامانت
عشق فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
قبلا کیسه ها میباختن میرفتن تو افق محو بشن مث اینکه باخت عادت شده براتون خیلی خوبه ماهم خیلی خییییییییییییلی خوشحالیم از این عادت خوب شما...به جان علی جکوزیان راست میگم
#حمایت تا قیامت
ق مثل قاضی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
به جونه مامانت
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
گل به خودی زدی کیسه جان هههههههههههه
۴
ق مثل قشقايي
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
اگه از عليمنصور كينه نداشتيد تعجبي بود. بد سوزوندتونا بد!!!!
منم بودم عقده اي ميشدم!!
قشقایی سرور لنگی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
س مثل ساسان انصاری ۱۲ گل در ۱۰ بازی
۱
علیرضا
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
شما استقلالیها هم که ه باید از چیز دیگران بالا برید تا آذوم بگیریبد مثل اینکه
۱
موراتا
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
درخشش ربیع خواه !! باید سرم رو بکوبم به دیوار
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر