فهرست
اعتراض به سبک قلعه‌نویی؛ آخرین سنگر، سکوته!
اعتراض به سبک قلعه‌نویی؛ آخرین سنگر، سکوته!

اعتراض به سبک قلعه‌نویی؛ آخرین سنگر، سکوته!

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی قرار بود از ساعت ۱۴:۳۰  در نشست خبری پیش از بازی با سپیدرود رشت پاسخگوی اهالی رسانه باشد اما با وجود این که به سالن کنفرانس آمده بود، بدون این که صحبتی کند، نشست را ترک کرد. بعد از این اتفاق مدیر روابط عمومی باشگاه با قرائت بیانیه‌ای اعلام کرد که حضور قلعه‌نویی در نشست خبری به جهت احترام به خبرنگاران بوده اما به دلیل تبعیض کمیته داوران و سازمان لیگ در مسائل داوری، سرمربی سپاهان سکوت خواهد کرد چرا که گاهی سکوت آخرین سنگر است. به جای او سیامک قلیچ خانی، مدیر رسانه‌ای تیم بیانیه ای را منتشر کرد که به شرح زیر است:

به نام خدا


حضور امیر قلعه‌نویی سرمربی باشگاه سپاهان در نشست خبری قبل از بازی با سپیدرود رشت صرفا جهت احترام به خبرنگاران عزیز و تمکین قانون سازمان لیگ است. تا زمانیکه کمیته‌های محترم داوران و انضباطی روش‌های تبعیض آمیز خود را ادامه ‌دهند ترجیح می‌دهیم با سکوت نارضایتی خود را اعلام کنیم. به همین خاطر برای ابراز نگرانی از شرایط فعلی و همچنین تبعات بازی پرسپولیس با سپاهان با داوری علیرضا فغانی که به نا حق منجر به دو جلسه محرومیت استنلی کی‌روش بهترین گلزن لیگ برتر و امیر قلعه‌نویی در دیدار با نفت آبادان و همچنین محرومیت هواداران در بازی فردا گردید سکوت کرده و با کسب اجازه از شما خبرنگاران نشست خبری را ترک می‌کنیم. گاهی سکوت آخرین سنگر است.

 

البته این اولین بار نیست که قلعه‌نویی در نشست های خبری قبل و بعد مسابقات شرکت نمی‌کند. او به خصوص در هفته‌های اخیر بارها یکی از دستیارانش را به نشست خبری فرستاده است.

۳ ۷  
آی اسپورت
2019-02-09 15:18:00
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
میلیاردی که به لطف این نظام برج ساز شد بر علیه تمام ارکان نظام مصاحبه می‌کنه. استاد هوچی گری
saeid
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۹
بهترین گلزن را دو جلسه محروم کردن
مربی را یک جلسه محروم کردن
یک بازی را بدون تماشاگر باید برگزار کنن
بهتر نبود اصلا جلو پرسپولیس حاضر نمیشدن ؟
به صرفه تر نبود؟
۷
ج.ج
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
نیروی هوایی سپاهان با فرماندهی ژنرال
۳
اسمان
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
قلعه نویی از الان فرافکنی میکنه برای بازی احتمالی پرسپولیس وسپاهان درجام حذفی میخوادبگه ما دربازی قبلی ضرر کردیم.مافیا دیگه تموم شد.
محمد
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
استاد جنگ زرگری و هوچیگری هست قلعه نویی
۴
شهرام
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
دو چیز را پایانی نیست : یکی جهان هستی و دیگری حماقت قلعه نوعی. البته در مورد اولی مطمئن نیستم
۴
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۳۴
کیروش بد قلعه نویی بد تقوی بد و..... .اقا جان اجازه بدید تا عشق وزیر محترم تو لیگ جولان بده.سوگلی وزیر برانکو و پرسپولیسه.اینقدر براشون مهمه که رییس جمهور مملکت از اردوغان میخواد تا مشکل لنگ را حل کنه.واقعا چه قهرمانیهای پاکی لنگ داره میاره.شرم بر این فوتبال کثیف و تابلو.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر