فهرست
وعده برانکو به منشا/ آقای گلی الماس
وعده برانکو به منشا/ آقای گلی الماس

وعده برانکو به منشا/ آقای گلی الماس

آی‌اسپورت- برانکو تصمیم گرفته است همان رفتاری را در مورد گادوین منشا در پیش بگیرد که برای مهدی طارمی در پیش گرفت. زمانی که مهدی طارمی از ترکیه برگشت آقای گل ایران محسوب می‌شد. آن زمان برانکو با دیدن طارمی وعده جالبی به او داد و گفت که تمریناتی در نظر می‌گیرد که هر توپی زیر پای مهاجم بوشهری آمد تبدیل به گل شود. مرد کروات مأموریت زدن ضربات پنالتی را هم به مهدی طارمی سپرد و ابتدای همین فصل نیز آن را تمدید کرد! حالا شنیده می‌شود برانکو همان برخوردها را با مهاجم نیجریه‌ای دارد. او از هر فرصتی برای گفت‌وگو با گادوین منشا استفاده می‌کند.

مرد کروات به گادوین منشا وعده داده است که کاری می‌کند تا هر توپی زیر پای او آمد تبدیل به گل شود! همچنین برانکو مسئولیت نواختن ضربات پنالتی را نیز به گادوین منشا سپرده است چون اعتقاد دارد او می‌تواند عنوان آقای گلی لیگ هفدهم را به دست بیاورد. به نظر می‌رسد سرمربی کروات پرسپولیس به درستی دریافته باشد که در غیاب مهدی طارمی محروم، گادوین منشا نزدیک‌ترین گزینه به شماره 9 است. یک مهاجم نوک تنومند و چهارچوب‌شناس که در صورت اعتماد بیشتر حداقل می‌تواند در لیگ داخلی برای پرسپولیس بیش از بقیه گل بزند. منشا در لیگ شانزدهم موفق شد 15 گل در پیکان بزند و حالا می‌تواند در غیاب مهدی طارمی با خیال راحت در نوک حمله پرسپولیس و به لطف پاس‌های سایر بازیکنان آقای گل شود. هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس موقعیت گل برای مهاجمان خود نمی‌سازد و بعید نیست گادوین منشا با کمی توجه و اعتماد بیشتر بتواند عنوان ۲ سال گذشته مهدی طارمی را در لیگ هفدهم تکرار کند.

خبرورزشی

 
 
۶ ۲  
آی اسپورت
2017-10-12 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۰۲
سایت های اجاره ای مواجب بگیر چرا به تیمی که مهاجمانش در ۸ بازی یک گل زده اند نمی پردازد و ازین طرف برای هوادارن انتظار کاذب و برای منشا فشار و استرس ایجاد می کند؟؟
۵
تورک اوغلی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۵۵
البته اگر تبلیغ بین المللی صابون داو را تماشا کنه و کمی هم از اسپری سیف چند کاره و شامپو گلرنگ استفاده کنه قطعا بهترین گل زن میشه
خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر