فهرست
رحمتی و جباری در انتظار نامه کتبی اخراج!
رحمتی و جباری در انتظار نامه کتبی اخراج!

رحمتی و جباری در انتظار نامه کتبی اخراج!

آی اسپورت – مهدی رحمتی و مجتبی جباری که هر دو از بازیکنان به نام استقلال در یک دهه گذشته محسوب می‌شوند و افتخارات بسیاری را با این تیم کسب کرده‌اند، حالا در شرایطی حق حضور در تمرینات تیم را ندارند که هیچ توضیحی در این باره منتشر نشده و باشگاه استقلال نیز در مورد عدم حضور آنها واکنش رسمی نشان نداده است.

در حال حاضر خبرنگاران زیادی دربیرون از محوطه باشگاه استقلال در انتظار گفت وگو با مجتبی جباری و مهدی رحمتی هستند که اصل ماجرا را از خود آنها بشنوند اما فعلا این دو در باشگاه نشسته و منتظر ابلاغ رسمی این حکم هستند. نکته جالب این تصمیم باشگاه استقلال این بود که مدیرعامل باشگاه استقلال حاضر نشد مقابل این دو بنشیند و نظر قطعی و رسمی خود را به آنها اعلام و ابلاغ کند و مسئولیت این کار به دبیرخانه باشگاه واگذار شد! جباری و رحمتی فعلا منتظر می مانند تا این خبر رسمیت اداری پیدا کند و سپس باشگاه را ترک کرده و با خبرنگاران نیز صحبت خواهند کرد.

نکته جالب این است که هم اکنون سید رضا افتخاری در تلاش است تا از اعضای هیئت مدیره برای عدم حضور جباری و رحمتی در تمرینات مصوبه بگیرد اما جواد قراب و سایر اعضا حاضر به امضای این نامه رسمی نیستند و به همین دلیل هم رحمتی و جباری هنوز محل باشگاه را ترک نکرده‌اند. اعضای هیئت مدیره به این جمع بندی نرسیده‌اند که مشکل تیم این ٢ بازیکن هستند و به همین دلیل هنوز این نامه را امضا نکرده‌اند.

 

ورزش سه

۸۲ ۳  
آی اسپورت
2017-09-17 13:48:00
نظر دهید

۳ نظر
sirvan.f
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
بازم یه شو و نمایش مزخرف دیگه از داش علی....این اخراجم مثل اخراج پارسال رحمتی کاملا ساختگیه....فقط میخوان یه شوک بدن به بازیکنا که ....تهشم با چهارتا پیشکسوت و مدیر هماهنگ میکنن با گل و شیرینی و ماچ و بوسه(که البته کاملا نمایشیه) قضیه رو جمع میکنن...........................استاد منصوریان قدیمی شده برادر
امير
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
اقاي منصوريان كارت اشتباه هست اول فصل ميگفتي نمي خوايشون اين همه تو تيم زحمت كشيدن تو سالهاي گذشته اين جوابشون نبود هيچكس راضي به اين كار الان نيست يا ميذاشتي نيم فصل يا اخر فصل اين كار رو مي كردي همه هم ميگفتن نظر مربي هست اشتباه نكن پسر برگردن سه تا شونو
Hasan
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
منصوریان ضعیفترین و نامرد ترین مربی لیگ اگه مشکل این دو نفر بودن خواب کنار می زاشتیشون نه اینکه برای خودت قربانیشون کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر