فهرست
روایتی از گلزنی انصاری: پیراهنِ شانس را پوشید
روایتی از گلزنی انصاری: پیراهنِ شانس را پوشید

روایتی از گلزنی انصاری: پیراهنِ شانس را پوشید

آی اسپورت- بعد از بازی پرسپولیس و نود ارومیه وقتی خبرنگاران محمد انصاری را دوره کردند تا درباره‌ی گلزنی‌اش بپرسند، با خنده پاسخ گفت: «از دستم در رفت.»

گلزنی‌اش اما ماجرا دارد. پیش از بازی، در رختکن تیم یکی از اعضای کادر تدارکات پرسپولیس پیراهن منقش به نام یکی از شهدا را به بازیکنانی که احتمال می‌دهد گل بزنند،‌ پیشنهاد می‌کند اما بیشتر آنها برای خود برنامه‌ریزی کرده و تی‌شرت دیگری برای پوشیدن زیرِ پیراهن‌های پرسپولیس تهیه کرده بودند. آن تیشرت پیشنهادی هم در نهایت به محمد انصاری می‌رسد که به مسئول تدارکات تیم گفته بود شانسی برای گلزنی ندارد. تک گل پیروزی‌بخش پرسپولیس را اما او به ثمر رساند و تیشرتی را که به تصویر شهید محمدتقی سالخورده منقش شده بود، به نمایش گذاشت.

انصاری سپس در تایید حرف‌های کاپیتان که گفته بود پرسپولیس برای بازی با السد روحیه خوبی ندارد، گفت: «بازی با السد یک بازی ملی است. امیدوارم با حمایت همه ایران و نه تنها پرسپولیسی‌ها بتوانیم این تیم را شکست دهیم و به فینال صعود کرده و افتخارآفرینی کنیم. طبیعی است که باید برای این بازی به پرسپولیس نگاه ملی شود. اگر نتیجه خوب می‌خواهند باید تیم را خوب حمایت کنند و انشاءالله همین اتفاق هم رخ می‌دهد و ما با حمایتی که صورت می‌گیرد السد را شکست می‌دهیم. تیم ما نیازمند حمایت بیشتر است تا بتوانیم صعود کنیم.»

به کسانی هم که از حالا پرسپولیس را از پیش فینالیست می‌دانند، انصاری این‌طور پاسخ داده: «کسی که فوتبالی باشد نمی‌تواند پرسپولیس را از پیش برده بداند. کار برای ما و السد سخت است و هنوز هیچ چیز تمام نشده. امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و عملکردی را که در دوحه داشتیم، در آزادی هم تکرار کنیم.»

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-10-19 15:14:00
نظر دهید

۴ نظر
داور-دوپینگ-تبانی...لنگی تو قعرمانی
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
نه ربطی به پیراهن نداشت گلش بلکه به عمو داور ربط داشت که دقیقا باید 3 دقیقه قبل همون گل به خاطر خطا رو بازیکن ارومیه تو موقعیت تک به تک اخراجش میکرد ولی ازش گذشت تا تیم لجن حکومتی حتی مقابل تیم لیگ یکی هم از الطاف داوری بهره مند بشه
۵ ۲
کیسه چرک
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
تیم نجس کیسه بازی حذفی گل افساید زد امروز هم داور واسشون برد اورد. با کلی خرجی که برای کیسه میکنن میبینن کاری نمیتونن بکنن داورا رو میفرستن جلو
۵
لنگ
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۴
لنگی ابله توی حذفی پنالتی روی تبریزی رو نگرفتند و دروازه بانشون هم یاید اخراج یشد.
۳
مارال
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
ایشالا بازی با السد قشنگترین گلتو بزنی حاجی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر