فهرست
ماجرای عجیب؛ بختیار را مصدوم جلوه دادند
ماجرای عجیب؛ بختیار را مصدوم جلوه دادند

ماجرای عجیب؛ بختیار را مصدوم جلوه دادند

آی اسپورت- علیرضا منصوریان بعد از هدایت محترمانه آرش افشین به یک تیم دیگر حالا چند بازیکن دیگر را به سمت در خروج از این تیم هدایت می‌کند. منصوریان بعد از دیدار استقلال و سپاهان از تغییرات گسترده در جمع آبی‌پوشان خبر داد این مربی البته بعد از خروج از نشست هیأت مدیره استقلال با استفاده از کلمه فعلا گفت: «فعلا لیست خروجی نداریم و با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم. شاید در آن روز همه به دنبال این بودند که وی تکلیف مهدی رحمتی را مشخص کند.»

بعد از این اتفاق صحبت از خروج نام امین حاج‌محمدی، بختیار رحمانی، آرش افشین، فرشید باقری و میثم مجیدی از فهرست استقلال مطرح شد و البته بعد از آغاز تمرینات استقلال این نفرات در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرده تا به نوعی شایعات کمرنگ‌تر شود اما با شرایط فعلی بازهم شایعات قبلی قوت گرفت.

سرمربی تیم استقلال به این نتیجه رسیده که بعد از انتقال افشین و صادر کردن رضایتنامه این بازیکن برای استقلال خوزستان این بار بختیار رحمانی را از فهرست کنار گذاشته. نفر بعد امین حاج‌محمدی است که از همان ابتدا جدایی‌اش مشخص بود اما او که هفته گذشته با پدرش به باشگاه رفته بود در تمرینات به صورت یک خط در میان حاضر شد تا باز هم شایعه جدایی او کمرنگ شود ولی این بازیکن هم مدنظر علیرضا منصوریان قرار ندارد. این در حالی است که طی روزهای گذشته عنوان شد بختیار رحمانی از ناحیه لگن آسیب دیده است اما انتشار عکس مصدومان استقلال در صفحه شخصی رییس کمیته پزشکی باشگاه استقلال که رحمانی در آن دیده نمی‌شود نشان می‌دهد که او مصدوم نیست؛ عکسی که شایعه جدایی این بازیکن را قوت بخشید. در واقع دکتر نوروزی با انتشار این عکس با یک تیر چند نشان را زد، او هم مصدومان استقلال را بدون مصاحبه معرفی کرد و هم اینکه به هواداران استقلال کد داد که مسوولیت بقیه غایبان استقلال بر عهده تیم پزشکی نیست!

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-08 11:03:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
خدایی خسته نمیشین اینقد برا استقلال مطلب حاشیه ای میزنین؟نصف مطالبت سایتتون فقط از حدس و گمان هاییه برا استقلال میزنین.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر