فهرست
منصوریان، برزای: ناجی شکار قربانی شد
منصوریان، برزای: ناجی شکار قربانی شد

منصوریان، برزای: ناجی شکار قربانی شد

آی اسپورت- علیرضا منصوریان تصمیمش را گرفته و در استقلال لیگ هفدهم، اثری از بهنام برزای نخواهد بود. سرمربی استقلال روی نام بازیکنی خط قرمز کشیده که در اولین سال نشستن روی نیمکت آبی ها، دو بار او را از خطر اخراج رهانید و گزاف نیست اگر بگوییم منصوریان همچنان سرمربی استقلال بودن را مدیون بهنام برزای است.

 

سکانس اول

همه چیز برای برگزاری مراسم معارفه دراگا اسکوچیچ آماده بود. مذاکرات با او انجام شده و مرد کروات جواب نهایی را اعلام کرده بود. استقلال بعد از تساوی با نفت در هفته اول، در دو هفته بعدی به استقلال خوزستان و صنعت نفت باخته بود که دومی در آزادی رقم خورد. امتیاز نگرفتن از پیکان، پایان همه چیز بود ولی بهنام برزای تعویضی در دقیقه 82 گل مساوی تیمش را زد و به منصوریان کمک کرد به حضورش ادامه بدهد.

 

سکانس دوم

این بار هم، همه چیز تمام بود. استقلال به تراکتورسازی در تهران باخته بود. از جام حذفی با شکست برابر نفت بیرون انداخته شده بود. درگیری منصوریان و رحمتی هم، صندلی سرمربی را لرزان تر از همیشه کرده بود. حتی نمایش فوق العاده برابر سپاهان هم نمی توانست به او کمک کند چون استقلال بازی را واگذار کرده بود ولی بازهم بهنام برزای رسید و دست منصوریان را گرفت. او این بار بعد از دقیقه 90، دروازه سپاهان را در نقش جهان باز کرد و نقطه عطف آبی ها را رقم زد. فراموش نکنیم که یک هفته قبل هم برزای از روی نیمکت بلند شد، به زمین رفت و گل دوم تیمش را در جام حذفی به نفت زد.

 

سکانس سوم

تمدید قرارداد با جابر انصاری، قرارداد داشتن محسن کریمی و جذب داریوش شجاعیان و حسن بیت سعید یعنی پایان دوران حضور بهنام برزای در استقلال. او جزو بازیکنانی است که قراردادش تمام شده ولی برخلاف امثال حسینی و نورافکن و ابراهیمی و انصاری، کسی از باشگاه برای تمدید با او تماس نگرفته است. برزای می گوید:«از خبرهایی که در مورد من منتشر شده و می گوید من در لیست مازاد استقلال هستم ناراحت هستم. من بازیکن آزاد هستم و اصلا حضورم در لیست مازاد معنی نمی دهد. هنوز مسئولان باشگاه استقلال پیشنهادی به من برای تمدید قراردادم نداده اند». استقلال 6 جای خالی در فهرست بازیکنان بزرگسالش دارد که با امید ابراهیمی، رابسون جان واریو، پژمان منتظری و داریوش شجاعیان پر می شود. دو جای خالی دیگر هم به یک مدافع راست و یک مدافع چپ یا هافبک بازیساز تعلق می گیرد و خبری از برزای نخواهد بود. درحقیقت منصوریان با حضور بیت سعید، کریمی، انصاری، شجاعیان، حقدوست و قائدی تصمیم گرفته قرارداد برزای ناجی تمدید نشود و این بازیکن، تنها جوانی باشد که از فیلتر منصوریان برای حضور در فصل بعد عبور نمی کند.

۱۳ ۸  
آی اسپورت
2017-06-18 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
منصوریان هستم در فیفا اشنایانی دارم
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
من با همه آشنایانم این طوری رفتار میکنم

بهخاطر همینه هر کس از استقلال میره بر علیه من مصاحبه میکنه

اون از بختیار 500 میلیون بخور کوفتش شده -اون از کنعانی کمپانی مصدوم که خودش رو انداخت به تیم

اون از گاوه که صبر نکرد ببرمش تیم ملی و فرار کرد با نصف قیمت مردک اروپا ندیده

این از جباروف که از ترس بازی کردن برای من میخواد کلا فوتبال رو ببوسه کنار بزاره

خمایت حمایت تا قیامت
مجید
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
باید خجالت بکشی که به خودت اجازه میدی این همه توهین کنی به آدمای مختلف واقعا واست متاسفم
Pooyan
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
اول: نيازي نيست براي اينكه ادب نداشتت رو به رخ بقيه بكشي ده خط تايپ كني
با ديدن آي دي شما حدس اينكه با چه پديده اي طرف هستيم كار سختي نيست
دوم: احتمالا شما جز همون حداقل ٥ درصد هستي كه به زودي شرتون از اين سايت كم ميشه
سوم : يه دوست قرمزي ( فرزاد خان )تو همين سايت هست كه يه جمله كليشه اي داره و خيلي هم دوستش داره " دو چيز انتها ندارد كهكشان و ...." به نظرتون در حال حاضر نميشه ادب نداشته شما رو تعميم داد به كل هواداراي قرمز ؟
به نظر من نه چون همه مثل هم نيستن
هادی نوروزی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
همین منصوریان تودربی قاچ قاچتون کرد..حمایت تاقاچ بعدی
۶
هادی نوروزی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۳
داریوووووش شحاعیان ضایعشون کرد
۷
هرمز
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
به نظرم برزای رو نگه داره بجاش فرشید باقری و محسن کریمی و یعقوب کریمی و پادوانی رو رد کنه
۵
برای برزای که شش نشان داد و به شش تایی ها پیوست
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۰۸
زمان زیادی نمی برد تا به اینجا برسی. جایی که سر نخواستن تو دعواست، بازیکن آزاد هستی و در لیست مازاد. جالب است نه... برای جان رآهی را رفتی که کنعانی رفت. برای پول فوتبالت را نابود کردی. براستی می ارزید؟؟
۳
رضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۱۵
برزای میتونه دفاع راست خوبی باشه زیر نظر یه مربی خوب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر