فهرست
دفاع طاهری از رقبا؛ مگر پول داشتند و ندادند؟
دفاع طاهری از رقبا؛ مگر پول داشتند و ندادند؟

دفاع طاهری از رقبا؛ مگر پول داشتند و ندادند؟

آی اسپورت – علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس از همتایانش در باشگاه‌های استقلال و تراکتورسازی دفاع کرد. طاهری امروز در مصاحبه با خبرنگاران درباره مشکلی که برای دو باشگاه استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز پیش آمده گفت: «وقتی این موضوع را شنیدم واقعا ناراحت و متاثر شدم. به چه دلیلی باید این اتفاق رخ دهد. چرا باشگاه پرطرفداری مثل تراکتورسازی و یا همین طور استقلال باید با چنین مشکلی مواجه شوند؟ یکی نیست بپرسد مگر این باشگاه‌ها پول کافی را در اختیار داشتند که بدهی مربیان و بازیکنان خارجی خود را بدهند؟ چرا کسی نمی‌گوید این باشگاه‌ها از کجا درآمدزایی کنند؟ مگر تراکتورسازی پولی داشت که بدهی اش را بدهد و یا استقلال هم همین مشکل را دارد؟ متاسفانه در فوتبال ما باشگاه‌ها در درآمدزایی موفق نیستند. آن هم به این دلیل است که بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌ها نیست. ما باید از کجا درآمد داشته باشیم؟ مگر چاه نفت داریم؟»

در پرونده شکایت مانوئل ژوزه از پرسپولیس هم ترس از محرومیت و کسر 6 امتیاز وجود دارد. طاهری در این باره گفت:« این پرونده را پیگیری می‌کنیم، اما در حال‌ حاضر باشگاه پرسپولیس با محرومیتی مواجه نشده است. به‌ هر حال وقتی قراردادی منعقد می‌شود و جدایی رخ می‌دهد باید قدرت پرداخت پول در باشگاه وجود داشته باشد که بتوانیم بدهی‌های باشگاه را پرداخت کنیم.»

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-02-04 11:17:00
نظر دهید

۱ نظر
سامان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
معرفت رو ببینید تر تری ها بعد اون همه نامردی و تهمت زدن به پرسپولیس باز هم مربیمون هم مدیر عامل پشت تراكتور در اومدن و پیام همدردی دادن خجالت یه وقتایی چیز خوبیه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر