فهرست
انصاری‌فرد: برای میزبانی دور برگشت تضمین گرفتیم
انصاری‌فرد: برای میزبانی دور برگشت تضمین گرفتیم

انصاری‌فرد: برای میزبانی دور برگشت تضمین گرفتیم

آی اسپورت – باشگاههای ایرانی برای میزبانی در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا از AFC تضمین گرفته‌اند. محمدحسن انصاری‌فرد درباره جزییات جلسه امروز در مالزی گفت: توافق کردیم که دیگر محرومیتی در کار نباشد چرا که اگر با AFC به توافق نمی‌رسیدیم، هر یک از نمایندگان ایران محرومیت دو ساله و جریمه نقدی در انتظارشان بود اما در این جلسه از حق ایران دفاع و قرار شد تیم‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی آف خارج از ایران بازی کنند و اگر به مرحله گروهی صعود کردند، مثل پرسپولیس و سپاهان در خانه بازی کنند.

او ادامه داد: قبلا AFC پیشنهاد کرده بود که ابتدا تیم‌های ایرانی در خانه رقبا به میدان بروند و بعد آنها شرایط میزبانی ایران را بررسی کنند و از ایران گارانتی بگیرند اما در جلسه امروز از AFC تضمین گرفتیم که بازی‌های خانگی نمایندگان ایران در مرحله گروهی در ورزشگاه خودشان برگزار شود و میزبانی به تیم‌های ایرانی بازگردانده شد.

انصاری‌فرد گفت: ما با این توافق تیم ملی را هم از خطر محرومیت از میزبانی نجات دادیم چرا که اگر امروز این توافق با AFC انجام نمی شد، ممکن بود تیم ملی هم نتواند در ایران میزبانی کند و در نهایت این یک پیروزی بزرگ برای فوتبال ایران بود که شکر خدا به دست آمد. این را هم بگویم اول بازی های خارج از خانه برگزار و سپس در خانه بازی می کنیم. منتهی ما بابت این اتفاق گارانتی گرفتیم.

وی افزود: ما تاکید کردیم کفدراسیون می بایست تیم تحقیقاتی می فرستاده چرا که ایران امن است و همانطور که ما به مالزی آمدیم‌، پروازها هم‌در حال انجام است و مشکلی نیست. آنها مشورت کردند و نهایت به ما گارانتی دادند در مرحله گروهی حتما میزبان هستیم و فقط اول باید  خارج از خانه ها را برگزار کنیم. 

 

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-01-23 13:28:00
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۵۳
اره حتما تو رفتی تضمین گرفتی که پز هم می دهی معتاد
دروغ ممنوع
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۳۴
اون هارت و پورت ها پس چی شد که بازی نمیکنیم عزت ملی و....؟ محرومیت دوساله و جریمه نقدی در انتظار بود که گوشتون رو گرفتن و نشوندنتون سرجاتون. دقیقا وصف حال شما و کسانی که فکر میکنن با این کارهای ابلهانه میتونن افکار عمومی رو منحرف کنن مَثَل اون شعر سیف فَرغانی هست که میگه این عوعو سگان شما نیز بگذرد...

ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز- این تیزی سنان شما نیز بگذرد/

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت-این عوعو سگان شما نیز بگذرد/

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست-گرد سم خران شما نیز بگذرد/

زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت-ناچار کاروان شما نیز بگذرد/

این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید-نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد/

بر تیر جورتان ز تحمل سپر کنیم-تا سختی کمان شما نیز بگذرد/

اون فضا هوا که اونهمه هارت و پورت میکرد طولی نکشید که مثل موش اومد در تلویزیون خودشون گردنش از مو باریکتر شد شما و امثال شما که خودتون هم خودتون رو قبول ندارید عدد که عرض کنم پشه هم نیستید.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر