فهرست
نامتعادل مثل آرسنال/ قهرمان میشی یا نه؟
نامتعادل مثل آرسنال/ قهرمان میشی یا نه؟

نامتعادل مثل آرسنال/ قهرمان میشی یا نه؟

آی اسپورت- در شرایط عادی این که مقابل تیمی تا 20 دقیقه مانده به پایان بازی با 3 گل عقب باشی، بعد به بازی بازگردی و مساوی کنی، یعنی کار فوق العاده ای انجام داده ای. حتی اگر تیمی باشی با استانداردهای آرسنال. اما بعد از شکست های اخیر، آرسن ونگر باید فکری برای تیمش کند.

بعد از ظهری سرد و بازی ای بعد از کمتر از 48 ساعت استراحت اصلا برای آرسنالی که همیشه وقتی لازم است خوب باشد، امتیاز از دست می دهد، اصلا ایده آل نبود. تا دقیقه 70 بازی مقابل بورنموث این تیم 3 بر صفر عقب بود و همه فکر می کردند شانس کمی هم که آرسنال برای قهرمانی داشت از بین رفته است.

در دیداری که انتظار می رود سخت ترین بازی آن ها در ژانویه باشد (آرسنال باید در ادامه با سوانسی، برنلی و واتفورد بازی کند) این تیم در نیمه اول عملکرد مناسبی نداشت و در دقیقه 16 هکتور بیرین به راحتی به چارلی دنیلز فضا داد تا او دروازه چک را برای بار اول باز کند.

4 دقیقه بعد یک پنالتی به دست آمد و دلیلش خطای گرانیت ژاکا روی رایان فریزر در محوطه جریمه بود و کالوم چمبرز گل دوم را زد. تا این زمان هم آرسنال هنوز هیچ ضربه ای به سمت دروازه حریف نزده بود. ورود شکودران موستافی، بازیکنی که هنوز طعم باخت با آرسنال را نچشیده است هم برای این تیم چاره ساز نبود. اما در نیمه دوم تیم مرد فرانسوی اوضاع را تغییر داد.

با وجود تساوی بی فایده برای توپچی ها، این تیم به نظر شخصیتی دارد که تیم های ادوار گذشته نداشتند. الکسیس سانچس در دقیقه 70 اولین گل را با ضربه سر زد. 5 دقیقه بعد یک حمله فوق العاده از لوکاس پرس آرسنال را دوباره به گل رساند. در دقیقه دوم وقت تلف شده هم ضربه سر الیویه ژیرو برای تیمی که بدترین عملکرد اخیرش را ارائه داده بود، یک امتیاز به همراه آورد. البته که انگیزه و روحیه توپچی ها برای تغییر نتیجه فوق العاده به نظر می رسید. بعد از گل تساوی ژیرو بازیکنان آرسنال به شدت شادی کردند. آیا این آخرین شادی است و شانس قهرمانی از دست رفته است؟ برد تاتنهام مقابل چلسی در بازی امشب (چهارشنبه شب) شاید کمی پاسخ این سوال را واضح تر کند. اما چیزی که واضح است این است که هر نتیجه ای در بازی های پیش رو به دست آید، آرسنال باید برای کم کردن فاصله با رقیبان سختی های زیادی را تحمل کند.

۲    
آی اسپورت
2017-01-04 16:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر