فهرست
از جونیور تا علیپور؛ درآمد تا هزینه
از جونیور تا علیپور؛ درآمد تا هزینه

از جونیور تا علیپور؛ درآمد تا هزینه

آی اسپورت - می‌گویند جونیور را ۳۵۰ هزار دلار به پرسپولیس معرفی کرده‌اند و مدیریت وقت نپذیرفته. راست و دروغش را نمی‌دانم و قضاوت نمی‌کنم. می‌گویند رقم قرارداد جونیور با پرسپولیس حدود 550 هزار یورو است. یعنی از قرارداد یک فصل بودیمیر ـ که به باور نگارنده فوتبال بلد بود ـ بیشتر! بماند که از آن شنیده اولیه هم بیشتر است و در مورد چرایی‌اش حرف و حدیث بسیار. و البته می‌گفتند جونیور را قرضی خریده‌اند و این یعنی احتمالاً به باشگاه قبلی‌اش هم پولی پرداخت شد.

علیپور را ابتدای فصل ۸۰۰ هزار یورو می‌خواستند. با وجود اصرار زیاد بازیکن و موافقت کامل هواداران در فضای مجازی، مدیرعامل وقت با فروشش موافقت نکرد. علیپور ماند و احتمالاً دستمزدی 2 میلیاردی هم مطابق عرف و فضای جامعه فوتبالی دریافت کرد و می‌کند.

با یک جمع و ضرب ساده، کمترین هزینه خرید جونیور و عدم فروش علیپور برای پرسپولیس می‌شود حدود ۱۹ میلیارد تومان. حالا نتیجه تصمیم‌تان را می‌بینید؟ علیپور بی‌انگیزه و کم تحرک! هیچ بازیکن باکیفیت خارجی را نمی‌شد با این پول خرید؟ بهتر نبود که بودیمیر می‌ماند تا هزینه فسخش اینگونه به مدیر بعد از شما تحمیل نشود و برای جذب یکی مثل قوچان‌نژاد یا انصاری‌فرد اقدام و تلاش می‌شد؟

آقای عرب! این فقط یک نمونه و البته عیان‌ترین نمونه از شگردهای مدیریتی شماست. کاش برای دقایقی از پست جدیدت و سرمشغولی‌های بی اندازه آن دست می کشیدی و روزه سکوت را می‌شکستی و از سیاست‌های وزینت رمزگشایی می‌کردی بلکه ما هم کمی درایت یاد بگیریم. سخن با شما بسیار است استاد. لکن دست ما کوتاه و فرصت اندک. درود من و دوستانم نثار شما باد.

ایران ورزشی

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-11-04 00:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین تمندگانی66
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۲۰
بهترین سیتم برای پرسپولیس 4-1-3-2هستش
بیرانوند
نادری انصاری خلیل زاده نعمتی
هافبک دفایی کنعانی زادگان
عالیشاه نورالهی ترابی
امیری علیپور
بازیکنهای نیمکت نشین موقع مصدومیت یا محرومیت نفرات اصلی وارد ترکیب بشن مثل سید جلال حسینی به جای خلیل زاده یا بشار رسن و احمد زاده که جای سه هافبک هجومی میتوانند بازی کنند یا ربیع خواه در دو پست هافبک دفایی و دفاع چپ یا شیری و ماهینی در دفاع راست و یا روستایی عبدی و برزگر در خط حمله


به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر