فهرست
طلسمی که قهرمانی را از مورینیو می‌گیرد!
طلسمی که قهرمانی را از مورینیو می‌گیرد!

طلسمی که قهرمانی را از مورینیو می‌گیرد!

آی اسپورت - چند هفته قبل تاتنهام تحت هدایت زوزه مورینیو و با درخشش فوق العاده زوج هری کین و سون هیونگ مین به قدری آماده بود که از این تیم به عنوان یکی از بخت های مسلم قهرمانی در لیگ برتر نام برده می شد، اما اخیرا اسپرز دچار افت محسوسی در رده هفتم جدول قرار گرفته و شش امتیاز با لیورپول صدرنشن فاصله دارد.

اما بی تردید از دست دادن امتیازات در بازی هایی که تاتنهام در آن پیش بوده عامل اصلی این سقوط بوده است. این تیم ابتدای هفته نیز در شرایطی که از ولورهمپتون پیش بود، در اواخر مسابقه گل تساوی را دریافت کرد و دو امتیاز مهم از دست داد. این اتفاق در همین 15 بازی سه بار دیگر و مقابل کریستال پالاس، وستهام و نیوکال نیز رخ داده و جالب اینجاست بهترین رتبه این چهار تیم، حضور وستهام در رده دهم جدول است و در واقع تاتنهام در مقابل تیم هایی پایین جدولی پیروزی را از دست داده است.

بدترین اتفاق در مقابل وستهام برای مورینیو تیمش رقم خورد و ـنها برتری 0-3 را از با تساوی 3-3 عوض کردند. همچنین نباید فراموش کرد در دیدار مقابل لیورپول نیز روبرتو فرمینو در دقیقه 90 گل برتری مرسی سایدی ها را به ثمر رساند و یک امتیاز این دیدار نیز اینگونه از دست رفت تا فاصله تاتنهام با صدر افزایش یابد. این در حالیست که مورینیو روزگاری متخصص بازگرداندن نتایج بود، اما حالا این روند باعث کاهش شانس قهرمانی تیمش شده است.

     
آی اسپورت
2020-12-31 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر