فهرست
چرا تنها وعده؟
چرا تنها وعده؟

چرا تنها وعده؟

آی‌اسپورت-  سرمربی استقلال در اسفند ۹۶ پس از پیروزی مقابل الهلال و پرسپولیس پرسشی را مطرح کرد: «شما بگویید، اگر اول فصل آمده بودم الان کجا بودیم؟» میلیون‌ها هوادار استقلال پاسخ این سوال را می‌دانستند: «جایی بهتر از رده دوم یا سوم لیگ برتر» اما یکسال بعد، همین دیشب بعد از صعود استقلال به رده دوم جدول، وینفرد شفر گفت: «فصل آینده باید کار بزرگی در آسیا و لیگ برتر انجام دهیم»

اکنون در دومین فصل حضور شفر در استقلال باید از او پرسید که چرا فصل بعد؟ چرا در آستانه فروردین فوق حساس باید وعده‌ کارهای بزرگ را به فصل آینده منتقل کرد؟ چرا همین حالا نه؟ چه فرصتی بهتر از فاصله دو امتیازی با صدر جدول؟ آیا فرصت ۱۸ ماهه برای یک مربی کافی نبوده یا بازیکنانی که شفر می‌خواست جذب نشدند؟

شاید هم این شگرد پیش پاافتاد‌‌ه‌ برای کاهش استرس تیم پرمهره، باتجربه و گرانقیمت استقلال انتخاب شده اما بیش از هر چیز آبی‌های پایتخت در شرایط فعلی به همان روحیه‌ای نیاز دارند که می‌گفت کاش زودتر آمده بودم. اصلا شفر به اینجا آمده که به وعده‌‌های قلابی برنامه سه ساله و پنج ساله و ۱۴۰۲ پایان دهد.

 

۹ ۶  
آی اسپورت
2019-03-17 17:20:00
نظر دهید

۶ نظر
ایران
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
چون امسال هم تیم رو نابود کردند
اگه نابود نکرده بودند الان با 10 امتیاز بیشتر صدر جدول بود تیم
استرس اینکه فاصله ی 2 امتیازی بیشتر نشه هم خیلی اذیت میکنه
90
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
واقعا معتقدی امسال هم کیسه رو نابود کردن؟ بابا شماها چه سنگ پاهایی هستین به والله. کی هوچی گری و باج گرفتن و همیشه طلبکار بودن تون رو کنار میذارید؟ طرف دوساله تیم تون رو دست گرفته با وعده و وعید داره فریب تون میده وگرنه این همه بازیکن رو دست صمدمرفاوی هم بدی نتیجه میگیره.
اون فاصله 10 امتیازی رو کجا اوردی؟؟؟؟ میدونی اگه کیلویی براتون بازیکن نمیگیرفتن و دست رو هربازیکنی گذاشتین براتون نمیخریدن الان کجا بودین؟ میدونی رو دوپینگ ر.ب ماله نمیکشیدن چی میشد؟ قرارداد بازیکن غیرقانونی تون رو ثبت نمیکردن چه اتفاقی افتاد؟ خدا رو شکر که از فدراسیون تا سازمان لیگ و کمیته داوران و کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در خدمت تون هستن به جای پرسپولیس بودین که هرهفته از داوری متضرر میشدین تا الان انقلاب کرده بودین لابد.
طوری حرف زده انگار فقط کیسه بازیکن از دست داده بقیه هم رفتن رونالدو و مسی رو گرفتن.
امیدیار
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
تمام تیمها بازیکن از دست میدن کی میخواید تمومش کنید توهم مزخرفتونو.امید ابراهیمی جواب تلفن هیچکس و نداده از جام جهانی که برگشت صاف رفت قطر.مجید حسینی جوان بود معلومه که نمیموند هم قراراداد خوبی داشت هم حتی از لحاظ اسمی اروپا بازی میکنه.تیام و جباروف هم انقد هوادارا فشار اوردن شروع کردن به ناز و کرشمه.نورافکنم مثل خیلی ها به عشق فوتبال اروپا رفت که الان قرضی برگشته و وضعش اینه.
3-4 ساله گرونترین تیم لیگید بیشترین بازیکنارو خریدید دیگه چه مرگتونه؟؟؟؟؟؟
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
نویسنده نسبتا محترم شما از علم مربیگری چه میدانید؟ از برداشتن فشار از روی بازیکن چه میدانید؟ بعضی جملات برای هوادار و نشریات ظاهرا خوب نیست ولی کمک عجیبی به تیم میکند
۵ ۱
.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۲۹
اره تو از علم مربیگری خبر داری که کامنت گذاشتی بازی کیسه شرف داشت به بازی پرسپولیس مقابل السد. کیسه پاش رو از ایران گذاشت بیرون عروسش کردن اونوقت میگه پرسپولیس خوب بازی نکرده پرسپولیسی که 8 بالای 8 موقعیت گل در مقابل السد داشت
در پاسخ به ایران
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
چه کسی تیم را نابود کرده جز بلندپروازی های احمقانه مستر شفر برای جذب بازیکن خارجی و جو هواداری که در دست فتل هست که میگه کلید موفقیت استقلال بیشتر خرج کردن است. سوال من اینه وقتی میگی تیم را نابود کردند چه کسی و چجوری نابود کرد!!؟ آیا برای تیام دو میلیون دلار و برای جبارف 500 هزار دلار باید می دادند!!؟ دو و نیم میلیون دلار یعنی حداقل 30 میلیارد تومن باید می دادند تا تیم نابود نشه!!؟ از کجا باید می دادند!!؟
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر