فهرست
بزرگترین مشکل استقلال/ عدم تعادل
بزرگترین مشکل استقلال/ عدم تعادل

بزرگترین مشکل استقلال/ عدم تعادل

آی اسپورت- بزرگترین مشکل استقلال در این فصل را می توان در مقایسه با رقیب سنتی فهمید. هر چقدر پیش بینی ترکیب پرسپولیس برای هر بازی آسان است و در بدترین حالت با یکی، دو اشتباه انجام می شود اصلا چنین کاری را نمی توان درباره استقلال انجام داد. علت این موضوع هم عدم تعادل در تیم منصوریان است.

نگاهی به خط دفاع آبی ها این ادعا را ثابت می کند. استقلال برای سمت راست خط دفاعش تنها یک گزینه دارد به نام وریا غفوری. شماره 21 به همین دلیل در تمامی بازیها بدون توجه به نوع بازی و عملکردش در ترکیب ثابت قرار دارد. نهایت تغییر منصوریان در این سمت زمین، بازی دادن به خسرو حیدری است یا مثل بازی جام حذفی استفاده از مگویان. اوضاع به قدری در این پست خراب است که حتی بهنام برزای هم در تمرینات به عنوان مدافع راست تست شده است. این برهوت را با سمت چپ مقایسه کنید که دست منصوریان در آن به قدری باز است که در هر بازی روی نام دو مدافع چپ خط قرمز می کشد. میثم مجیدی، میلاد زکی پور، امید نورافکن، هرایر مگویان و حتی یعقوب کریمی توانایی بازی در این سمت زمین را دارند. در همین خط دفاع، منصوریان عدم تعادل را با حضور لشکری از مدافعان میانی شامل پادوانی، حسینی، رابسون، حاج محمدی و مگویان یک بار دیگر ثابت می کند.

در نیمه جلویی زمین هم چنین ترافیکی خودش را نشان می دهد تا جاییکه منصوریان مجبور است به اسماعیلی، رحمانی، انصاری و حقدوست که همگی شان نوع بازی تقریبا مشابهی دارند، بازی بدهد و در قسمت های مختلف زمین از آنها استفاده کند که می شود انصاری در خط حمله، رحمانی در سمت چپ خط میانی و حقدوست در سمت راست و همگی به شدت سردرگم و دور از اوج.

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-18 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر