فهرست
پاسخ تازه محمد دایی: فحاشی‌ها نثار خودشان!
پاسخ تازه محمد دایی: فحاشی‌ها نثار خودشان!

پاسخ تازه محمد دایی: فحاشی‌ها نثار خودشان!

آی اسپورت - امروز باشگاه پرسپولیس پاسخ ادعاهای دیروز محمد دایی را داد و خواهان ورود کمیته اخلاق به ادعاها و توهین‌های او شد. پندار خمارلو همچنین طعنه‌هایی هم به شیوه مربیگری علی دایی زده بود و اعلام کرده بود که برانکو در تمرینات پرسپولیس روزنامه نمی‌خواند، با لباس شخصی به تمرینات نمی‌آید و با دوستانش گپ و گفت ندارد! اما محمد دایی سکوت نکرد و دوباره پاسخ خمارلو را داد. صحبت‌های او را بخوانید:

هواداران واقعی پرسپولیس با فرهنگ هستند

مایه تاسف است که این حرف‌ها را خواندم و شنیدم. زیرا انتظار داشتم که باشگاه پرسپولیس با این بی‌اخلاقی‌ها مقابله کند و نه آنکه آن عده اندک از تماشاگران را برای بی اخلاقی بیشتر ترغیب کند. برخی فقط نوک بینی‌شان را می‌بینند و به دنبال حفظ پست و مقام خود هستند. هواداران واقعی پرسپولیس همیشه با فرهنگ و با اخلاق هستند، ولی اگر این آقایان رفتار زشت اندک تماشاگران پرسپولیس را تایید می‌کنند پس ناسزا‌ها و فحش‌هایی که این عده به ما دادند نثار خودشان باشد.

به خودشان هم فحاشی کنند همین نظر را دارند؟

شاید روزی همین عده علیه خود آن‌ها نیز فحاشی کنند و به خود آن‌ها نیز ناسزا بگویند. خیلی دوست دارم بدانند آن روز این‌ها چه نظری در مورد این رفتار‌ها دارند! امروز آن‌ها به عده‌ای اندک همسو شده‌اند. ما خودمان پرسپولیسی هستیم و برای هواداران واقعی این تیم ارزش و احترام زیادی قائل هستیم.

علی پرسپولیس را به آسیا رساند و سایپا را قهرمان کرد

علی دایی با تیم‌های مختلف نتایج درخشانی گرفته است. همین تیم سایپا را به آسیا رساند پرسپولیس را با همه مشکلاتی که داشت به نایب قهرمانی رساند و این تیم بعد از مدت‌ها به لیگ قهرمانان آسیا رسید. آن هم در حالیکه یک هزارم امکانات فعلی در باشگاه پرسپولیس نبود و مشکلات فراوانی داشتیم. مدیرعامل باشگاه را کنار گذشته بودند و مشکلات زیادی داشتیم با این حال تیم را آسیایی کردیم.  اگر من گفتم تیمی بالای ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده منظورم فقط پرسپولیس نبود و خیلی تیم‌های دیگر هم چنین هزینه‌هایی انجام داده‌اند. اکنون آن‌ها از چه چیزی ناراحت هستند؟!

ما از همه این آقایان پرسپولیسی‌تر هستیم!

علی دایی با همان کت و شلوار در تمرین توانست نفت را قهرمان ایران کند، پرسپولیس را نایب قهرمان ایران و آسیایی کرد. با همین کت و شلوار سایپا را به آسیا رساند و در هر تیمی بوده بهترین نتایج را گرفته است. او هر فصل چندین بازیکن جوان به فوتبال ایران معرفی کرد. آیندگان قضاوت خواهند کرد که چه کسی به فوتبال ایران خدمت کرد آن‌هایی که بازیکنان جوان را کشف و پرورش دادند یا آن‌هایی که فقط به قهرمانی‌ها می‌نازند. ضمن اینکه نمی‌خواهد پرسپولیسی بودنشان را به رخ ما بکشند ما از همه پرسپولیسی‌تر هستیم. زمانی که پرسپولیس فصل گذشته فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شد خوشحال‌تر از همه بودیم و برای این تیم وهواداران خوبش آرزوی موفقیت بیشتر می‌کنیم.

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-15 22:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
مرتضی سلطان
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۴
...
۱
امید
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۶
خمارلو با یک بیانیه غیرضروری، الکی ممد چوپون را معروف کرد.
علي فقط كريمي
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۰۸
ديدي وقتي يه مطلب از كسي كه ميشناسي ميخوني صداي طرف رو تو ذهنت ميشنوي؟ ذهن من چون صداي اينو نميشناسه بر اساس محتواي حرفاش صداي عرعر ميشنوم
حبیب
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۴
در پرسپولیسی تر بودنت شکی نیست با آن بازی درخشان مقابل پرسپولیس!
امیر
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۴۱
از این یارو خبر کار نکنید، هر کس و ناکسی که حرف میزنه که نباید تو سایت منتشرش کنید
Princem
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۰۶
میگه فصل پیش که پرسپولیس فینال آسیا رفت ما از همه خوشحال تر بودیم!!!!! پس ببخشید عذل میخوام کی بود که تنها چند روز قبل از بازیه فینال پرسپولیس اون درگیری ها رو توی بازیه با سایپا راه انداخت و اونهمه بد و بیراه گفت و مشت گره کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ع ع ب
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۷
خفه شو بابا لمپن بی فرهنگ ...تو برو گوسفنداتو بچرون نمی خواد درباره پرسپولیس حرف بزنی ... تو اگه داداشت نمی آوردن بغل دست خودش به درد شستن توالت هم نمی خوردی که حالا دو متر زبون درآوردی اسکل ... تو برو داهاتتون و خر سواریت رو بکن ، لازم نیست حرفای گنده تر از دهنت بزنی ...ضمنا هر چی هم که گفتی حواله به خودت و خانوادت ! فقط یه کلام زر زر نکن چوپون
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۸
میشه بگید دایی تا حالا با کی مشکل نداشته؟ چند هفته پیش حتی با افشین قطبی هم فحش داد. قبلا خودش میومد جلو الان برادر هارشو میفرسته. درضمن من استقلالیم نه لنگی
۸
سعید
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۷:۵۸
این جماعت متوهم بی اصالت که نوادگان خوروش صغیر هستند چیزی جز فحش دادن بلد نیستن
۱
...
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۲۶
اینا دیدن دیگه رنگ پرسپولیس رو نمیبینن زدن به سیم اخر. بیخودی این لمپن رو معروف کردین. یه زِر مفتی زد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر