فهرست
بی مهری به استقلال؛ آقای صدا و سیما چرا؟
بی مهری به استقلال؛ آقای صدا و سیما چرا؟

بی مهری به استقلال؛ آقای صدا و سیما چرا؟

آی اسپورت – بازی استقلال و ذوب آهن شروع شد و کیفیت پایین تصاویر تلویزیونی باعث تعجب شد، ابتدا شک کردیم که محل برگزاری بازی ورزشگاه زیبا و بزرگ آزادی باشد.

چمن رنگ و رو رفته و تصاویر بی کیفیت تلویزیونی ما را به زمانی برد که تلویزیون های سیاه و سفید با سیستمهای آنالوگ مرسوم بود. و گزارشگر بازی مجبور بود به سمت و چپ زمین مسابقه اشاره کند تا بتوان تیم‌های فوتبال را از هم تشخیص داد. البته برای اینکه مطمئن شویم که ایراد از گیرنده‌های ما نیست.

شیشه‌‌ی تلویزیونهای خود را تمیز کردیم اما تار و تیره بودن تصاویر به قوت خود باقی ماند و مشخص شد که مسئولان رسانه ملی و برنامه فوتبال برتر مثل همیشه برای پخش بازی استقلال از امکانات بی کیفیت استفاده کرده است.

نمی‌دانیم دلیل این کج سلیقگی‌ها در عصر فناوریهای نوین چیست و چرا این موضوع تنها در بازی های استقلال اتفاق می‌افتد؟ آقای صدا و سیما شما چه مشکلی با هواداران استقلال دارید که استفاده از سیستمهای دیجیتالی را برای فیلمبرداری از مسابقات آبی‌پوشان را روا نمی بینید، امروز که تیم محبوبتان در نصف جهان حضور داشت و بهانه‌ای برای عدم استفاده از سیستمهای دیجیتالی صدا و سیما در تهران نداشتید؟

البته بی کیفیت بودن تصاویر تلویزیونی  هواداران استقلال را اذیت کرد اما آغاز پخش مستقیم نیمه‌ی دوم بازی از دقیقه چهل و هشت و ندیدن گل ذوب‌آهن یک شوک برای هواداران و بینندگان مسابقه بود! مشخص شد که رسانه ملی در پخش زنده مسابقات استقلال و پیروزی یکسان عمل نمی‌کند و‌ اعتراض چند باره‌ی هواداران، مدیران باشگاه و رسانه‌ها هم تاثیری روی رویکرد غلط رسانه ملی ندارد.

انتظار می‌رود مدیران باشگاه یکبار دیگر با پیگیری موضوع مسئله را به صورت اساسی حل و فصل نمایند امیدواریم مدیران صدا و سیما به ویژه دست‌اندرکاران برنامه فوتبال برتر پاسخ قانع کننده‌ای برای هواداران استقلال داشته باشند.

۳۰ ۱۰  
آی اسپورت
2020-02-24 14:59:00
نظر دهید

۱۰ نظر
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
آهای دوچرخه سوار!!!!!!!! پرسپولیس
۶ ۱
.
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
لنگ
امین
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۱۹:۲۱
واقعاً تصاویر و پوشش افتضاح بود
برای دربی هم همین بود
ولی شما میزان شخصیتتون رو با جمله‌ی استقلال و «پیروزی» مشخص کردید
متاسفم
۵
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۰۹
گمشو بابا یه گل آفساید زدید جای اینکه خفه شید میگید چرا کیفیت پخش تلویزیونی خوب نبود؟؟؟
۶ ۱
.
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۱۰
لنگی جان بازی با نفت آبادان گل تون خطا بود.
وحيد
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۱۳
چقدر تو متوهم و كوته فكري ، عصبانيتت از نوشته ات داد ميزنه ، اسم اين تيم از اول تا ابد پرسپوليسه ، چون حريف خودش نيستيد حرص تونو سر اسم تيم خالي ميكنيد
۶
فرهاد
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۲۹
بی مهری به ذوب بود نه استقال 3 امتیاز که با پر مهری به جیب استقلال ریخته شد
۶
محمد
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۳۶
گاشکی فقط تصویربد بود گزارشکردر حدتیم های گزارش میکردکحال ادم بهم میخورد
۲
Ali
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۳:۲۰
کس کش حروم زاده این چه خبریه که زدی؟؟چرا باید ای اسپورت کیسه کش دوچرخه سوار این چرت وپرت روپحش کنه کیسه کشای جک تری دی باز صداوسیما همونی بود که داستان جک تری دی روماسمالی کرد واصلا نگفت!!دوچرخه سواران زنازاده
۶
.
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر