فهرست
فتاحی: حسینیه ۱۰۰ هزار نفری خواهیم داشت
فتاحی: حسینیه ۱۰۰ هزار نفری خواهیم داشت

فتاحی: حسینیه ۱۰۰ هزار نفری خواهیم داشت

آی‌اسپورت- رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: «بازی پرسپولیس و الدحیل قطر شب تاسوعای حسینی برگزار می شود و مطمئنا مانند بازی ایران و کره جنوبی حسینیه صدهزار نفری در ورزشگاه آزای خواهیم داشت.»

اتفاقات هفته سوم

متاسفانه در هفته سوم شاهد صحنه‌هایی زیبایی در لیگ نبودیم، در سکو ورزشگاه‌های غدیر و آزادی بیشتر سنگ پرانی بود. درگیری ها یکی و دو ساعت قبل از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس در سکوها بود. تنها کاری که توانستیم انجام دهیم، این بود که در نیمه دوم از تماشاگران استقلال خوزستان که روبروی جایگاه بودند، درخواست کردیم آن قسمت را ترک کنند تا درگیری‌ها را به حداقل برسانیم. آنچه مسلم است سازمان لیگ اقدامات لازم را در بحث زیرساخت ها انجام داده است. مهمترین بحث ما، موضوع فروش بلیت الکترونیکی مسابقات است. چرا که هر کسی که بخواهد برای تماشای بازی به ورزشگاه بیاید باید مشخصات خود را وارد کند و اینگونه می توان نفراتی که در ورزشگاه اغتشاش می‌کنند، به راحتی قابل شناسایی است. البته کلیه ورزشگاه‌ها مجهز به دوربین مدار بسته هستند. همانطور که می دانید مسئول بلیت فروشی باشگاهها هستند. از باشگاهها درخواست کردیم و ۲۰ روز به آنها بویژه باشگاه پرسپولیس و استقلال فرصت دادیم بلیت فروشی را به صورت الکترونیکی انجام دهند. کانون هواداران زیر نظر باشگاهها فعالیت می کند و جرایم باشگاهها براساس آیین نامه کمیته انضباطی اعمال می شود. سازمان لیگ دخالتی در این موضوع ندارد. فقط بازیها را به مراجع حقوقی فدراسیون (کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و کمیته استیناف) گزارش می دهد و آنها محرومیت ها را اعلام می کنند. معتقدم فرهنگ سازی در این زمینه فقط کار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیست، هواداران نیز باید به کمک فوتبال بیایند. البته سازمان لیگ اقدامات فرهنگی را با توجه به برگزاری مسابقات در همان ایام در ورزشگاهها انجام می‌دهد.

حسینیه ۱۰۰ هزار نفری خواهیم داشت

بازی پرسپولیس و الدحیل قطر ۲۷ شهریورماه شب تاسوعای حسینی برگزار می‌شود و مطمئنا مانند بازی ایران و کره جنوبی حسینیه صدهزار نفری در ورزشگاه آزای خواهیم داشت.

 

نود

  ۵  
آی اسپورت
2018-08-12 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی زارع
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
جریمه صد هزار دلاری از طرف ای اف سی خواهی داشت
فیفا فوتبال پاک میخاد
عاری از سیاست و مذهب.
محسن
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
برای فتاحی و دوستان که فوتبال را چپ شان گرفته اند،اصل فوتبال معنی ندارد.بیشعور،نفهم،پاچه خوار،از گذشته درس بگیرید به فوتبال و عاشقان فوتبال رحم کنید.ایا شما و همآخورهای شما اجازه میدهید ظهر جمعه در مساجد جامع شهرها فوتبال بازی شود؟یکی دو تپه را پاکیزه نگهدارید بد نیست.
رضا
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
اخه بازی فوتبال بین المللی چه ربطی به این کار ما داره؟
۲
حرف حساب
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
جمع کنید این مسخره بازی ها رو! فوتبال به مذهب و سیاست کاری نداره! تا همین الانش هم کلی پرونده و جریمه داریم! وزارت ورزش میخواد پولشو بده یا سازمان لیگ؟؟؟!! اون وقت برای ولخرجی های کیسه و بدهی هاش جیبتون خالی میشه ها!!
۳
العین 9 کیسه 4
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
شما غلط میکنی ، ما با هرگل میپریم شادی میکنیم..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر