فهرست
استقلالی‌ها چه زمانی به پول می‌رسند؟
استقلالی‌ها چه زمانی به پول می‌رسند؟

استقلالی‌ها چه زمانی به پول می‌رسند؟

آی اسپورت - استقلالی‌ها در این مدت روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند و با مسائل و حاشیه‌های مختلفی روبرو شدند اما با تمام اتفاقات پیش آمده همچنان صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر را در اختیار دارند. آبی‌ها تا اینجای کار تمرینات خود را پیگیری می‌کنند تا خود را برای بازی روز جمعه مقابل نساجی مازندران آماده کنند. یکی از دغدغه‌های مهمی که همچنان برای آبی‌پوشان پایتخت به طور کامل برطرف نشده است، وضعیت مطالبات بازیکنان و کادر فنی استقلال است. بازیکنان استقلال مساله مطالبات‌شان را چندین بار به مدیریت گوشزد کردند و حتی بعد از داربی پایتخت، اعتراضات خود را نسبت به مطالبات خود علنی کردند و علیه مدیریت سخنانی را به زبان آوردند.

همچنین محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مطالبات و پرداختی‌های انجام شده در تیم استقلال مدعی شد: قراردادهای بازیکنان استقلال قبلا پرداخت نشده بود و همچنان باقی مانده است. هنوز حق و حقوق بازیکنان پرداخت نشده است. بعضی از بازیکنان طلب سال گذشته خود را گرفتند. بعضی از بازیکنان ما زیر ۵ درصد حقوق گرفته‌اند. بعضی از بازیکنان جدید تیم، بین ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول خود را گرفتند. کادر فنی نیز ۱۰ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده است. از طرفی دیگر تعداد کمی از بازیکنان مبلغ بیشتری از باشگاه دریافت کردند.

چندین هفته از آخرین اعلام باشگاه استقلال مبنی بر پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال می‌گذرد اما هنوز مدیریت باشگاه واکنشی درباره اظهارت فکری و بازیکنان استقلال نداشته و خبری از پرداخت مطالبات نشده است. به نظر  می‌رسد اگر مدیریت باشگاه دست روی دست بگذارد و به اعتراضات آبی‌ها توجه نکند، استقلال دچار یک دردسر دیگر شود. با توجه به اعتراضات استقلالی‌ها، باید منتظر ماند و دید که باشگاه استقلال و مدیریت این باشگاه چه زمانی درباره این مساله شفاف‌سازی می‌کند یا اگر ادعای بازیکنان و کادر فنی درست است، چه زمانی برای مطالبات آبی‌پوشان دست به کار می‌شود.

     
آی اسپورت
2021-02-03 19:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر