فهرست
جابجایی بزرگ پپ- پوچتینو در پایان فصل؟
جابجایی بزرگ پپ- پوچتینو در پایان فصل؟

جابجایی بزرگ پپ- پوچتینو در پایان فصل؟

آی اسپورت- روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد در قرارداد پپ گواردیولا و منچسترسیتی یک بند آزادسازی سری وجود دارد که بر اساس آن ممکن است پپ در پایان فصل جاری سیتی را ترک کند. این روزنامه می‌گوید با اینکه مدیران سیتی معتقدند می‌توانند گواردیولا تا پایان قراردادش حفظ کنند ولی از سوی دیگر اکثریت مدیریت این تیم به مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام علاقه‌مند هستند.

گواردیولا سال گذشته قراردادش را با سیتی تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد ولی در این الحاقیه به قرارداد او یک بند آزادسازی سری وجود دارد که به او امکان می‌دهد در صورت برآورده کردن بعضی شرط‌ها، باشگاه را ترک کند. با اینحال مدیران سیتی معتقدند با وجود نمایشهای دور از انتظار سیتی در فصل جاری که باعث شده این تیم تا اینجای فصل ۱۴ امتیاز با لیورپول صدرنشین در لیگ برتر فاصله داشته باشد، ولی گواردیولا به قرارداد خود پایبند خواهد ماند.

اما دیلی‌میل می‌گوید مدیران سیتی حاضر نیستند همه چیز را به شانس واگذار کنند و از هم‌اکنون به دنبال برنامه‌هایی هستند تا در صورت از دست دادن گواردیولا خود را در مقابل عمل انجام شده نبینند. این زمانی جالب‌تر می‌شود که دیلی‌میل می‌گوید اکثر مدیران سیتی علاقه زیادی به مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام دارند که بعد از اخراج از این تیم همچنان بدون تیم است. نتایج دور از انتظار سیتی در فصل جاری گواردیولا را در این تیم تحت فشار گذاشته به خصوص بعد از شکست در دربی شهر منچستر، مقابل یونایتد که عملا همه امیدها به کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر را نقش بر آب کرد. با اینحال سیتیزن‌ها همچنان امیدوار به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند و از گروه‌شان در این رقابتها به راحتی به مرحله حذفی صعود کرده‌اند.

گواردیولا  ۴۸ساله که چهارمین فصل حضورش در سیتی را پشت سر می‌گذارد ماه پیش گفته بود از امضای یک قرارداد جدید با این تیم استقبال می‌کند. پپ پیش از پیوستن به سیتی چهار سال در بارسلونا سرمربی‌گری می‌کرد و با این تیم سه بار فاتح لالیگا و دو بار فاتح لیگ قهرمانان شد. او سپس به بایرن مونیخ پیوست و در سه فصل حضورش در مونیخ سه بار فاتح بوندس‌لیگا شد. او سپس در سال ۲۰۱۶ جانشین مائوئل پیگرینی در سیتی شد، در فصل اول با این تیم به مقام سومی لیگ برتر رسید و در دو فصل بعدی دو قهرمانی پیاپی برای سیتیزن‌ها بدست آورد.

۴    
آی اسپورت
2019-12-13 13:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر