فهرست
مگویان: منصوریان نه مربی خوبی بود نه آدم خوبی!
مگویان: منصوریان نه مربی خوبی بود نه آدم خوبی!

مگویان: منصوریان نه مربی خوبی بود نه آدم خوبی!

آی اسپورت – هرایر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال که در ابتدای فصل با نظر علیرضا منصوریان از لیست این تیم کنار گذاشته شده بود، بعد از توافق با این باشگاه رسما از جمع آبی‌های پایتخت جدا شد. او مقداری از قرارداد فصل گذشته‌اش را طلبکار بود و بابت این فصل هم از استقلال پول گرفت. به هر صورت استقلال تلاش کرد تا به این بازیکن به تفاهم برسد و مانع از طرح دعوایش در فیفا شود.

مگویان البته از منصوریان حسابی دلخور است:«بگویم دلخور نیستم دروغ گفته‌ام. در کشور من اصطلاح فوتبالی وجود دارد که می‌گوید بعضی از مربی‌ها آدم خوبی هستند ولی مربی خوبی نیستند، بعضی از مربی‌ها مربی خوبی هستند ولی آدم خوبی نیستند. ولی متاسفانه آقای منصوریان هیچکدام از این فاکتورها را نداشت، او نه آدم خوبی بود و نه مربی خوبی! او با من رو راست نبود. هر وقت من را می‌دید دست روی قلبش می‌گذاشت اما پشت سر طور دیگری بود. می‌توانست یک کلمه بگوید من تو را نمی‌خواهم، من خوشحال می‌شدم چون با من رک صحبت کرده بود. من می‌دانستم او اعتقادی به من ندارد و آماده جدا شدن بودم. منصوریان چوب کارهایش را خورد. چون من با بازیکنان در تماس بودم و همین اتفاق من برای خیلی دیگر از بازیکنان هم افتاد. در حالی که می‌توانست این موضوع را زودتر بگوید.»

۲۵ ۳  
آی اسپورت
2018-01-24 13:44:00
نظر دهید

۳ نظر
امیر
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
منصوریان چوب حماقت و سادگیش رو خورد که ادمای شیاد و خپله و ناماده ای مثل تو رو تا لحظه اخر تحمل کرد و به بهبودتون امید بست تا بلکه مثل رقم قراردادتون یکم خوب بازی کنید و موثر باشید نه مفت خور!
۸ ۱
پیروزی
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۰
اتفاقا با این حرف مگویان موافقم...همون اول فصل هم گفتم از این میترسیدم رفتار ناجوانمردانه منصوریان با بازیکنا کار دستمون بده که داد...مگویان بدبخت آزاد نکرد بخاطر اینکه بره اردوی ارمنستان ازش استفاده کنه بعدش که نقل و انتقالات تموم شد کنارش گذاشت...با چندبازیکن دیگه هم همین کارو کرد...رفتار شفر نسبت به بازیکنهای جداشده خیلی حرفه ای بود و ایشالا تیم هم نتیجه گیری هاش شروع میشه
۳
سایت زرد
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
به جاش پیتزا زن قهاریه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر