فهرست
در استقلال خبری از جانشین رحمتی نیست!
در استقلال خبری از جانشین رحمتی نیست!

در استقلال خبری از جانشین رحمتی نیست!

آی اسپورت - در فاصله کمتر از 40 روز مانده تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، استقلال هنوز بازیکن بزرگسالی در پست دروازه‌بان جذب نکرده است. در حالی که در روزهای ابتدایی جدایی مهدی رحمتی از بازیکنانی چون محمدرضا اخباری و محمدحسین اکبرمنادی به عنوان گزینه‌های جانشینی رحمتی یاد شده بود این دو دروازه‌بان راهی استقلال نشدند تا تمرینات این تیم با حضور حسین حسینی به عنوان دروازه‌بان اول و مهدی نوراللهی دروازه‌بان جوان فصل گذشته این تیم به عنوان دروازه‌بان دوم آغاز شود.

نوراللهی که در اردوی اخیر تیم امید نیز حضور داشته تا به امروز گزینه استقلال برای جانشینی حسینی بوده و با توجه به محدودیت در سهمیه‌های لیگ برتری و کمبود دروازه‌بان آزاد و باکیفیت در بازار نقل و انتقالات تابستانی، به نظر می‌رسد این دروازه‌بان 22 ساله انتخاب دوم استراماچونی درون دروازه خواهد بود.

همچنین عرفان خلیلی که فصل گذشته بازیکن نیروی زمینی بوده در فصل جاری به عضویت تیم امید استقلال درآمده و در حال حاضر همراه با تیم بزرگسال در حال تمرین است و به نظر می‌رسد وی جدی‌ترین گزینه استراماچونی برای دروازه‌بان شماره این تیم باشد. گفتنی است پارسا جعفری و ساسان زمانه دو دروازه‌بان فصل گذشته امیدهای استقلال چند هفته پیش به ترتیب به عضویت امیدهای سایپا و پرسپولیس درآمدند تا تغییرات در پست دروازه‌ این این تیم در سطح امیدها نیز زیاد باشد.

     
آی اسپورت
2019-07-23 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر