فهرست
رئال، کودکی که اسباب بازی را پرت می‌کند!
رئال، کودکی که اسباب بازی را پرت می‌کند!

رئال، کودکی که اسباب بازی را پرت می‌کند!

آی اسپورت- این هفته برای رئال مادرید موقعیت عجیبی بود. سقفی 25 متری روی استادیوم خانگی سلتاویگو آوار شد. بادهای شدیدی می وزیدند، در تمام منطقه مشکلاتی وجود داشت و بازی دپورتیوو هم کنسل شد.

رئال مادرید فشار آورد تا بازی برگزار شود، آن ها پیشنهاد دادند بازی در پرتغال یا خیخون یا استادیومی دیگر برگزار شود و حتی پیشنهاد دادند بازی به چند روز آینده موکول شود، اما سلتا گفت نه. رئال مادرید برای بازی کردن پافشاری می کرد چون سلتا قرار بود با 9 بازیکن غیر اصلی اش بازی کند تا برای بازی جام حذفی آماده باشند.

رئال همچنین خیلی دوست داشت بازی برگزار شود چون در حال حاضر تنها یک تاریخ برای برگزاری این بازی در دسترس است و آن هم 17 می است. البته اگر هر دو هم رئال و هم سلتا در اروپا خوب کار کنند. شاید این طور باشد که رئال مجبور شود در آخرین هفته فصل 3 بازی انجام دهد.

اما مثل بچه ای که اسباب بازی هایش را پرتاب می کند رئال مادرید هم این موضوع را بهانه ای کرده تا بیشتر توجه ها به سوپرلیگ اروپا جلب شود. در واقع آن ها کمی بزرگنمایی می کنند. در نهایت حدف رئال این است طوری نشان دهد که انگار شرایط برای آن ها فقط در سوپرلیگ اروپا مساعد است.

آن ها می خواند با قهرمانی در سوپرلیگ لالیگا را هم زیر سایه قرار دهند. اما برای به دست آوردن پول بیشتر، و همچنین استفاده از این فرصت می گویند «ببینید در لیگ اسپانیا برنامه ریزی ها زیاد خوب نیست و بهتر است ما در تورنمنتی دیگر برای موفقیت تلاش کنیم». هرچند این کمی ناعادلانه است چون لیگ اسپانیا، مخصوصا در 5 سال اخیر به بعد لیگ مرتبی بوده است. آن ها پول زیادی به دست می آورند و بدهی هایشان هم کاهش پیدا کرده است. لیگشان رقابتی تر شده است و همه پول بیشتری برای خرید بازیکن دارند.

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-08 02:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بهراد
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
"در نهایت حدف رئال این است طوری نشان دهد که انگار شرایط برای آن ها فقط در سوپرلیگ اروپا مساعد است" مترجم میشه خواهش میکنم نوضیح بدید این جمله معنیش چیه؟ وکل متن یه جمله درست حسابی نداره.. اصلا اعتنایی میکنید به کامنتا؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر