فهرست
وزیر کمک کرد؛ دیاباته پول بیشتری گرفت
وزیر کمک کرد؛ دیاباته پول بیشتری گرفت

وزیر کمک کرد؛ دیاباته پول بیشتری گرفت

آی اسپورت - در حالی که طی ماه‌های گذاشته پرداخت مطالبات شیخ دیاباته و اولتیماتوم‌های این ستاره خارجی به باشگاه استقلال، به یکی از دغدغه‌های جدی هواداران آبی‌ها تبدیل شده بود، اما شرایط مطلوبی از نظر مالی برای او فراهم شده و این مهاجم در آستانه بازگشت به ایران قرار دارد.

احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال در یک لایو اینستاگرامی با اعلام این موضوع ابراز کرد: تا به امروز ۲۶۲ هزار دلار به حساب دیاباته واریز کردیم که ۷ هزار دلار بیشتر از مطالبات این بازیکن بود و برای نخستین بار است که در استقلال از پرداخت مطالبات یک بازیکن جلو افتادیم.

او در خصوص شایعاتی مبنی بر عدم حمایت وزیر ورزش از باشگاه استقلال ابراز کرد: واقعیت این است که برای پرداخت مطالبات دیاباته مشکل داشتیم ولی خوشبختانه این اتفاق افتاد. به جرات می‌توانم آقای وزیر بگویم چند جلسه سه، چهار ساعته در این رابطه داشتند و حتی برای حل این مسئله ورود کردند. برای موارد مرتبط با این کار هم تلاش زیادی انجام دادند که صمیمانه از ایشان تشکر می‌کنم. باید با هوادار رو راست و صادق باشیم. آقای دکتر سلطانی‌فر به کمک باشگاه آمدند و از ایشان تشکر کنم.

  ۳  
آی اسپورت
2020-05-25 08:40:00
نظر دهید

۳ نظر
KEAN
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۲۶
یاد داورزنی افتادم ،صراحتا گفت چرا باید تیام ۶ میلیارد بگیره،سال بعد بیرانوند هشت میلیارد بست ،وزیر اگه کمک میکرد سه سال استقلال قلع و قمع نمیشد اول فصل که سوگلیش حسرت ده ساله اش تموم بشه،این چرت و پرتارو هم دست نشانده های وزیر میگن که هوادارای استقلال رو آروم کنه ،یه سری خبرنگار بی شرف هم دارن موج سواری میکنن که وزیر عدالت داره و از این چرت و پرتا،خیانت های این وزیر در حق استقلال تو تاریخ نوشته خواهد شد
عارف
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۱:۴۴
به زودی ویلموتس ۶ میلیون یورو از ایران غرامت میگیره بابا مسعود تون هم اولین وزیر هست که تو مجلس جدید استیضاح میشه گرچه شهردار بهشت زهرا حامی تون هست وزیر بعدی هم بیاد هواتون رو داره
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹، ۱۲:۴۱
آقای وزیر غلط کردن با شما! چرا رسانه ها پیگیری نمیکنن که وزیر از جیب چه کسی این غلط رو کرده؟؟؟
در حالی که هواداران پرسپولیسی پیگیر دریافت حق پخش و خصوصی سازی هستند, حکومتی ها همچنان مشغول لابی با وزیر و وکیل و نماینده و بیت امام راحل برای مکیدن پول ملت هستن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر