فهرست
آقای حسن‌زاده! اگر فحاشی خوب است تقدیم به شما
آقای حسن‌زاده! اگر فحاشی خوب است تقدیم به شما

آقای حسن‌زاده! اگر فحاشی خوب است تقدیم به شما

آی اسپورت – امیر قلعه نویی درباره محرومیتش به تندی واکنش نشان داد و گفت که ۱۰۰ هزار نفر به او فحش ناموسی دادند اما در نهایت او محروم و جریمه شد. حرف‌های امروز سرمربی سپاهان را بخوانید:

اگر فحاشی خوب است تقدیم به حسن‌زاده!

هر روز برای ما نامه می آید که فلان جا ما را خواستند. یک سری مسائل در این کشور اتفاق می‌افتد نمی‌دانم چرا آقایان سکوت می‌کنند؟ من از آقای حسن‌زاده یک سوال دارم. به بنده ۱۰۰ هزار نفر فحش ناموس دادند. اگر این خوب است من تقدیم می‌کنم به شما. من آنجا خویشتن‌داری کردم و اداره کردم ولی من را هم جریمه و هم محروم کردند. فیلم آن است. چرا باید بگذارند حکم آن بازی بعد از دو قهرمانی اعلام شود. اگر حرف بزنید همه جا شما را می‌خواهند. هر جا فکرش را بکنید ما را خواستند.

اول تشویق شدم حالا محروم!

در اصفهان، تیم ما را ۹۰ نفره کردند. آقای سلیمانی و خود آقای حسن زاده از من تشکر کردند. بعد جریمه و محروم می‌شویم. این چه قانونی است؟ اعتقاد دارم باید آسیب شناسی و ریشه یابی کنیم. باید ببینیم آیا این واقعا فوتبال است که هواداران را به این سمت می‌کشاند؟ من می‌گویم خیر. مهمترین عامل یک جوان در این مملکت دغدغه‌های اقتصادی و بلاتکلیفی است. اگر دیپلمش را می‌گیرد یا حالا با این شهریه‌ها به دانشگاه می‌رود و بستر برای عموم آزاد نیست. بعضی جاها به رستوران مراجعه می‌کنند با فوق لیسانس و لیسانس مثلا می‌گویند فقط بگذارید کار کنیم. آخر مگر می‌شود. علت اینکه در استادیوم‌ها تنش به وجود می‌آید به بیرون استادیوم برمی‌گردد. جوان، تیمش را دوست دارد و با کلی دغدغه به استادیوم می‌آید. بهشت دنیوی این است که آرامش داشته باشیم و اگر جوان ما آرامش ندارد این اتفاق‌ها رخ می‌دهد. شما بگویید چه دادیم به نسل جوان و انتظار چه خروجی داریم؟ مشکلات باید ریشه یابی شود و ورزشگاه‌ها مرکز ادب شود. متاسفانه ما را به سمتی بردند که چنین مشکلاتی ایجاد می‌شود. البته همه جا مشکل داریم و همه چیزمان به هم می‌خورد.

سپاهان بازیکن خارجیِ خوب می‌گیرد

اعتقاد من این است که باید تکنولوژی و ارتباط دنیا را از پزشکی تا مسائل دیگر بدانیم. اگر یک پزشک مطالعه نکند افت می‌کند. در همه چیز، علم و ارتباط مهم است و فوتبال نیز جدا نیست. همه مربی‌ها دوست دارند بازیکن خوب بیاورند. ولی خوب ارز از ۱۰۰۰ تومان تبدیل به ۳۰۰۰ تومان و در ادامه ۱۸ هزار تومان می‌شود و با این مشکلات نمی‌شود بازیکن با کیفیت جذب کرد. کشورهای همسایه ما یک بازیکن می‌آورند با ۱۴ میلیون یورو. بازیکن با کیفیت آنجا می‌رود. خدا را شکر اکثر بازیکنان خارجی که جذب کردیم جواب داده است. ما گروهی داریم که اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم، ۱۰۰ فیلم می‌آورد و ما تحلیل و بررسی می‌کنیم و این ۱۰۰ بازیکن تبدیل می‌شود به ۵ بازیکن و باز بارها فیلم‌های ۹۰ دقیقه و نه گلچین را می‌بینیم. باید از همکاران خودم تشکر کنم. مثلا ابرهیم توره را چند باشگاه نخواستند و آمد سپاهان و بعد رفت موناکو. جان واریو یا کی‌روش استنلی هم همین‌طور. شما ببینید نیمار یا زلاتان بازیکنان بزرگی هستند ولی مثلا در بارسلونا جواب ندادند و باید با افکار تاکتیکی جذب شوند.

زلاتان هم در بارسا موفق نبود

هر بازیکنی که می‌آید دلیل بر این نمی‌شود که حتما باید جواب دهد. گفتم مثلا زلاتان در بارسلونا موفق نبود ولی جاهای دیگر موفق بود. الان هازارد که در چلسی بود در رئال هم همان است؟ خیلی بی‌کیفیت‌تر بازی می‌کند. یا نیاز به زمان دارد یا اینکه اصلا کارآیی لازم را نخواهد داشت. اگر مربی‌ها بازیکنان را بر اساس تفکرات تاکتیکی بگیرند جواب می‌دهد. مثلا من سجاد شهباززاده را جذب کردم. او چند سال ناموفق بود ولی در نیم‌فصل دوم خیلی به ما کمک کرد و من می‌گویم در فصل جدید بازیکنی را می‌بینیم که فوق‌العاده خواهد بود. این به خاطر مسائل روحی و رفتار مربی با بازیکن است که یک بازیکن را بالا بیاورد.

امسال از پارسال بهتریم

ما شاکله تیممان را حفظ کردیم. یکسری بازیکن مثل مهرداد محمدی و سیاوش یزدانی از تیم ما جدا شدند و ما سریع جانشین آنها را جذب کردیم. تیم ما نسبت به سال قبل از نظر اعتماد به نفس و روحی روانی و فنی با کیفیت‌تر است. یکی دو مشکل داریم که البته جا دارد به رضا مهاجری تبریک بگوییم و باید ضعف‌های تیممان را برطرف کنیم. ما سر آن تقویم که به ما دادند شروع کردیم و نیاز به ۶ هفته داریم و الان ۱۰ هفته سپری شده است و بازیکنان فرسوده شدند. من هم مربی سخت گیری هستم. به قول سیاوش یزدانی وقتی با قلعه نویی کار کنید می‌توانید با همه مربیان کار کنید. اصلا مرخصی ندادم و فقط تمرین و استراحت استاندارد دادیم. نمی‌دانستم لیگ این‌قدر دیر آغاز می‌شود. امیدوارم شرایط بهتری نسبت به فصل قبل داشته باشیم.

۱۲۴ ۵  
آی اسپورت
2019-08-14 10:59:00
نظر دهید

۵ نظر
Asqar
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰
مشکل از مهدی تاج فاسد هستش آقای قلعه‌نویی! کثافت و فساد کل لیگ را گرفته، به روز روشن هستش تعلیق شد بخاطر تیم کثیف وفاسد لنگ
محمد
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۷
کلاهبردار زمانه نوبتی باشه باید تو را هم با بابک زنجانی دستگیر میکردن با شارلاتان بازی سالی چند میلیارد به جیب میزنی
محسن
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۹
پسرم،چرا بابک زنجانی را به قلعه ربط میدی؟دزد فقط بابات:حاج حسین هدایتی.امیرکبیر دزدان و جاعلان.فکرش را بکن قهرمانی با چند لجن همزمان:هم جعل قرارداد و هم تزریق پولهای دزدی.حالا چه کسی را باید بگیرند؟چی را باید بگیرند؟
حسن
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۲۸
ابراهیم توره را کسی نخواست؟ همین دروغ بزرگ و گوبلزی کافیه تا بقیه مزخرفاتت رو نخونیم. ابراهیم توره بازیکن پرسپولیس بود و تو مربی استقلال، بازی پیش از دربی یادت رفت؟ اون خطای احمقانه و عمدی که توره رو از دربی محروم کرد؟ دفتر ستارخان رو یادت نمیاد؟ فصل بعدش تو رفتی کدوم تیم؟ توره چطور؟ ای روتو برم هییییییی.............
۱
Redarmys
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۷
اردشیر شهرنویی آیینه تمام نمای باشگاه استقلال است
هوچیگر دزد و ریاکار و منفعت طلب دروغگو که حزب باد تشریف داره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر