فهرست
سوژه روز: بی‌توجهی به اعتصاب استقلالی‌های خوزستان
سوژه روز: بی‌توجهی به اعتصاب استقلالی‌های خوزستان

سوژه روز: بی‌توجهی به اعتصاب استقلالی‌های خوزستان

آی‌اسپورت- اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان با بی‌توجهی روبه‌رو شده و خریداری ندارد. امروز سومین روز اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان است و آن‌ها در تمرینات تیم‌شان شرکت نمی‌کنند. بازیکنان این تیم به گفته عبدالله ویسی از 5 ماه پیش حقوقی نگرفته‌اند و بار چندمی است که اعتصاب می‌کنند. به این اعتصاب اما نه مسئولان فوتبال خوزستان توجهی نکرده‌اند و کسی حتی از بازیکنان این تیم توضیحی نخواسته است.

عبدالله ویسی، سرمربی این تیم به تسنیم گفته: « مروز همانند روزهای گذشته به محل تمرین رفتیم، اما بازیکنان نیامدند. این قضیه روز گذشته هم تکرار شد. دیگر نمی‌دانیم باید چه‌کار کنیم.وقتی کسی را نداشته باشید که به فکر شما باشد یا تیم‌تان صاحب نداشته باشد، همین می‌شود. وقتی یک زندانی اعتصاب غذا می‌کند، همه به سراغش می‌روند تا ببینند چه مشکلی دارد. زندانی مجرم هر کاری هم کرده باشد، او را رها نمی‌کنند تا بدانند مشکلش چیست. بچه‌های ما سه روز است که اعتصاب کرده‌اند، اما یک نفر به سراغ‌شان نیامده است. این اتفاق بارها افتاده، اما یک نفر پیدا نشده که سراغی از بازیکنان ما بگیرد.»

ویسی برای نشان دادن شکایت از وضعیت تیم‌اش حرف‌های تندتری هم زده است: « بازیکنانم دیگر هیچ قولی را قبول نمی‌کنند، خود من هم قبول نمی‌کنم. این حرف‌ها دیگر لوث شده است. دو سال است که استقلال خوزستان مشکل دارد و با این وضعیت هیچ قولی قبول نیست. اگر عُرضه ندارید، این را صراحتاً بگویید، نه اینکه ما اذیت کنید. نمی‌توانم قبول کنم که خراب‌کاری آقایان گردن ما باشد.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-08 17:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
استقلال خوزستان و نفت

مثل عراق و لبنان و سوریه هستند هر روز جنگ و انفجار و دعوا

واسه همینه ارزش خبری ندارند