فهرست
برانکو: در 7 بازی 2 گل خورده‌ایم؛ رامین به جای چه کسی بازی کند؟
برانکو: در 7 بازی 2 گل خورده‌ایم؛ رامین به جای چه کسی بازی کند؟

برانکو: در 7 بازی 2 گل خورده‌ایم؛ رامین به جای چه کسی بازی کند؟

آی اسپورت - یکی از بازیکنانی حضورشان در تیم ملی باعث انتقاد از کارلوس کی‌روش می‌شد رامین رضاییان بود. منتقدان می‌پرسیدند بازیکنی که در تیم باشگاهی‌اش روی نیمکت می‌نشیند چرا باید به تیم ملی دعوت شود و بدتر از آن، در تیم ملی فیکس هم بازی کند. اما بازی خوب رضاییان در مقابل ازبکستان نشان داد او کاملا آماده است و انتقادات از او چندان منطقی نیست.

همین نمایش خوب حتی باعث شد عده‌ای فکر کنند دوران نیمکت‌نشینی رضاییان در پرسپولیس هم به زودی تمام خواهد شد و او به ترکیب اصلی تیمش برخواهد گشت. اما به نظر می‌‌رسد این حدس و گمان‌ها درست نیست. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز در مصاحبه‌ای که با روزنامه گل داشته گفته: «در 7 بازی فقط دو گل خورده‌ایم. رضاییان را به جای چه کسی بازی بدهم؟» پاسخ برانکو البته منطقی است و حرف حساب هم جواب ندارد. اما تنها پاسخی که می‌شود به این حرف برانکو داد این است که تیم ملی هم در حضور رضاییان و بقیه مدافعانش در 3 بازی متوالی گل نخورده است!‌

 

کد خبر:9402

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-10-08 11:25:00
نظر دهید

۱ نظر
ع ع ب
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
شما ماهینی رو ببر چپ ، رامین رو بیار راست ... لجبازی نکن برانکو ..فصل قبلم قهرمانی رو به خاطر لجبازی شما و نیاوردن سید جلال از دست دادیم ... جام حذفی رو که از دست دادی ، با این لجبازی دو تا نتیجه ضعیف بگیری شعار حیا کن رها کن شروع می شه ... با رامین جناح چپ همه تیمهای لیگ اتوبان میشه ....لج نکن پروفسور ، لج نکن !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر