فهرست
مدیران تیم‌هایی که تمرین کنند، مجرم هستند!
مدیران تیم‌هایی که تمرین کنند، مجرم هستند!

مدیران تیم‌هایی که تمرین کنند، مجرم هستند!

آی اسپورت - در پی انتشار بیانیه ستاد مقابله کرونا که تمرینات تمامی تیم‌های باشگاهی را ممنوع اعلام کرد و توییت مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش که به یک تیم لیگ برتری هشدار داد در صورتی که تمریناتش را تعطیل نکند، منتظر برخورد قضایی باشد، یک منبع آگاه در وزارت ورزش به خبرورزشی گفت: «از این پس علیه مدیران تیم‌هایی که در تعطیلات نوروزی اقدام به برگزاری تمرین کنند، اعلام جرم می‌شود.»

قرار است سازمان لیگ نیز به عنوان متولی لیگ برتر و لیگ آزادگان به صورت رسمی از تمامی تیم‌ها بخواهد تا اطلاع ثانوی و حداقل تا پانزدهم فروردین ماه از برگزاری تمرینات گروهی خودداری کنند.

گویا ستاد مقابله با کرونا در ورزش باتوجه به اهمیت توجه به هشدارهای وزارت بهداشت و خودداری از تجمع برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همزمان در حال رایزنی با مقام قضایی کشور و نهادهای قضایی فدراسیون فوتبال مثل کمیته انضباطی است تا با مدیران و مربیانی که سلامت بازیکنان و خانواده‌های‌شان را از طریق اصرار به برگزاری تمرین به خطر می‌اندازند، برخورد شود.

یکی از مدیران وزارت ورزش با تایید این خبر به خبرورزشی گفت: متاسفانه وقتی یک باشگاه قانون را رعایت نمی‌کند و در این روزها، تمرین می‌گذارد، سایر باشگاه‌ها هم به هوای این که عقب نمانند، تمرینات را از سر می‌گیرند.

این در حالی است که حداقل تا نیمه اردیبهشت امکان از سرگیری لیگ و رقابت باشگاهی وجود ندارد. اگر مربیان واقعا نگران آمادگی بدنی شاگردان خود هستند به آنها برنامه تمرین انفرادی بدهند ولی آنها را وادار به تجمع و تمرین گروهی نکنند.

     
آی اسپورت
2020-03-24 22:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر