فهرست
سرمربی المپیاکوس درباره کریم: خوشحالیم!
سرمربی المپیاکوس درباره کریم: خوشحالیم!

سرمربی المپیاکوس درباره کریم: خوشحالیم!

آی اسپورت- المپیاکوس شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا میهمان تیم عثمانلی اسپور ترکیه بود و با گل‌های انصاری‌فرد (2 گل) و تریک با کسب پیروزی 3 بر صفر توانست به جمع 16 تیم برتر صعود کند.


پائولو بنتو، سرمربی تیم المپیاکوس در نشست خبری پس از بازی برابر حریف ترکیه‌ای گفت: گل انصاری‌فرد لحظه‌ای بسیار مهم برای تیم المپیاکوس بود و باید تاکید کنم که این گل انصاری‌فرد همچنان برای المپیاکوس گل اصلی باقی‌ خواهد ماند، زیرا پس از آن همه چیز برای ما آسان‌تر شد.
سرمربی المپیاکوس درباره استفاده انصاری‌فرد و رستوس در ترکیب اصلی المپیاکوس پس از چند هفته گفت: این دو بازیکن تا اندازه‌ای به خاطر تاثیرگذارتر بودن بازیکنان دیگر در المپیاکوس ضرر کرده‌اند. ما براون ایدیه را در خط حمله داشتیم که کریم انصاری‌فرد را جایگزین کردیم. او در نیمه فصل به ما پیوست و در حال هماهنگ شدن با سایر بازیکنان است. تلاش می‌کنیم انصاری‌فرد را با اهداف مورد نظرمان هماهنگ باشد.

بنتو درباره گل‌های انصاری‌فرد برابر عثمانلی اسپور ترکیه گفت: این خیلی مهم است که کریم 2 گل زد. این نتیجه خوبی است و ما خوشحالیم که انصاری‌فرد جای خالی براون ایدیه را پر کرد.

۴    
آی اسپورت
2017-02-24 11:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر