فهرست
کی‌روش در BBC؛ بدون قرارداد کار می‌کنم
کی‌روش در BBC؛ بدون قرارداد کار می‌کنم

کی‌روش در BBC؛ بدون قرارداد کار می‌کنم

آی اسپورت – در حالی که مدتی پیش مهدی تاج مدعی شده بود قرارداد کارلوس کی‌‌روش با تیم ملی ایران تا پایان ملت‌ها تمدید شده است اما مصاحبه کی‌روش با شبکه BBC نشان داد که این اتفاق رخ نداده است. صحبت‌های سرمربی بدون قرارداد تیم ملی را با این شبکه بخوانید:

  • به عنوان یک مرد ورزشی فکر نمی کنم سیاست موضوع جالبی باشد. شرایط را سخت و غیراخلاقی دیدم. به عنوان یک مربی فوتبال من باید در زمینه فوتبال کار کنم و کمک کنم کیفیت بازی بالا برود و نقشی در ایجاد همبستگی داشته باشم اما اکنون این موضوع مطرح نیست. فوتبال فقط در تیم ملی بزرگسالان نیست بلکه شامل همه چیز می‌شود. تیم‌های سنی زیر ۲۱ سال و کمتر هم است یک درصد حرفه‌ای و ۹۹ درصد فوق‌العاده خاص است. فدراسیون خرسند از کیفیت و شادی هزاران طرفدار فوتبال است. من امیدوارم فیفا کمک کند جلوی ورود سیاست به فوتبال را بگیرد.
  • تحریم روی همه بخش ها تاثیر می گذارد. جلوی حرکت را می‌گیرد و مقابل تلاش‌ها می‌ایستد. وقتی شما نتوانید حرکت کنید، سفر بروید وسیله تهیه کنید، (کی‌روش با خنده) این طور فکر می‎کنم بازیکنان ما سراغ مسی و رونالدو بروند تا از آنها کفش قرض بگیرند چون آنها خیلی کفش دارند. دغدغه‌های به این شکل خوب نیست. مسائل مالی روی فوتبال تاثیر می‌گذارند، در حالیکه ما باید به هزاران هواداری که به ورزشگاه می‌آیند فوتبال عرضه کنیم.
  • دستمزد برایم مهم نیست و من بدون قرارداد دارم با ایران کار می‌کنم. من همه چیز را درنظر می گیرم، احساسات و همه چیز برایم مهم است. چیزهای مهم‌تری وجود دارد که مطرح کردنش ارزش دارد. مشارکت در کار تیم و پیش بردن بازیکنان بعد از این همه سال مهم است. البته بدون توافق با یک باشگاه یا تیم مسلم است که کار پیش نمی‌رود نیاز است کمک شود. فیفا حضور پیدا کند و از این طریق باید در امور تحریم سیاسی مداخله شود تا راه حلی برای مبالادت پولی یا مالی انجام شود.
  • تیم ملی مکزیک شاید یک زمانی به عنوان گزینه بتواند مطرح شود. اما مشارکت من و تصمیم من در مسیر حمایت از تیم ملی، بازیکنان و فدراسیون فوتبال ایران است. تلاش می‌کنم تا پروژه تیم ملی ایران شکل بگیرد و بعد از ۷ سال و نیم به سرانجام برسد. و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قهرمانی حاصل شود که هدف من است.
۳    
آی اسپورت
2018-10-19 13:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر