فهرست
عملکرد متفاوت تازه‌واردهای استقلال و تراکتور
عملکرد متفاوت تازه‌واردهای استقلال و تراکتور

عملکرد متفاوت تازه‌واردهای استقلال و تراکتور

آی اسپورت – هر 3 گل استقلال در بازی دیشب روی اشتباهات بازیکنان تازه‌وارد تراکتورسازی به ثمر رسید. گل اول را علی عبداله‌زاده وارد دروازه تیم خودی کرد، گل دوم پس از اشتباه عجیب محمد اهل‌شاخه در دفع توپ به دست آمد و سومین گل هم روی اصرار مسعود شجاعی به دریبل کردن دو بازیکن استقلال در یک سوم دفاعی تیم خودی و لو رفتن توپ به دست آمد. برعکس در سمت مقابل میدان، تازه‌واردهای استقلال نمایش خوبی داشتند. مرتضی تبریزی در اولین بازی خود برای استقلال گل زد و روی گل سوم هم او بود که توپ را از مسعود شجاعی دزدید. الحاجی گرو هم در دقایقی که در زمین حضور داشت پرتلاش و موثر ظاهر شد و البته نویمایر که دقایق کمی در زمین بود اما خونسرد و با اعتماد به نفس ظاهر شد.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2018-08-11 14:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
farzad
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۰۰
مشكلات تراكتورسازي
1)متاسفانه در خط دفاع و هافبك دفاعي نظمي و انسجامي وجود ندارد و علت اين ضعف بيشتر بابت ضعف بازيكن خط دفاع تراكتورسازي مي باشد وقتي بازيكن دفاع ما نميتونه يك دفع توپ ساده در محوطه جريمه انجام بده يا هافبك دفاعي ما جلوي محوطه جريمه كه جاي دريبل نيست دريبل ميزنه و توپ رو لو ميده و دو تا پاسكاري ساده نميتونن انجام بدن ديگه اشكال سيستم توشاك نيست اشكال كار هم خود بازيكن نيست بلكه اشكال از كسيه كه اين بازيكن ها رو آورده تراكتور..اهل شاخه..عبدالله زاده و طيبي در حد تيم تراكتور نيستن و ما هر قدر در هافبك و فوروارد توانمد باشيم در خط دفاع ضعف مفرط داريم و هر قدر هم گل بزنيم به علت ضعف در خط دفاع تمام بازي ها رو واگذار خواهيم كرد و دو بازي اول هم اگه درخشش فروزان نبود معلوم نبود شايد الان تيم ما ته جدول ميشد سال پيش نادري ايرانپوريان و كياني تقريبا خط دفاع تراكتور را مستحكم كردن اما بازيكن هاي جايگزين امسال نتوانستند و نمي توانند جاي خالي اونها رو پر كنن و الان بجاي خريد بازيكن خارجي و داخلي فوروارد بايد به فكر خريد هافبك دفاعي و دفاع خوب باشيم
2)ايراد آقاي توشاك اينه كه بازيكن هاي ايراني مثله بازيكن هاي ليگ جزيره حرفه اي نيستن و بايد با ديسيپلين و مرتب لب خط باشه و تيم رو هدايت و تهيج كنه وگرنه اينكه بري يك گوشه رو نيمكت بشيني و حركتي نكني آقاي توشاك تيم شما هم حركتي نخواهد كرد اينجا ليگه ايرانه نه ليگ جزيره
3) آقاي توشاك وقتي ميبيني تيمت در كار دفاعي ضعف داره تا خريد بازيكن دفاعي قدر و جديد تيمتون رو كاملا دفاعي بچينيد و چشم در ضد حمله با بازيكن هاي سرعتي داشته باشيد در اين سيستم بازي هافبك هاي بازيساز رو مثله سوگيتا و اشكان دژاگه رو بكار ببريد و مهاجم سرعتي آنتوني استوكس و احسان پهلوان رو هم زمان در نوك خط حمله قرار بديد مطمئنا شانس بازيتون بالاتر خواهد رفت.
۱
محمد
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۰۷
اینها وحدت و انسجام ملی را مختل نمی کند ؟!؟
بحث برانگیزترین صحنه بازی استقلال تهران و تراکتور ، صحنه فحاشی های افسارگسیخته برخی هوارداران استقلال تهران به یکی از اقوام ایرانی و فحش های ناموسی در قالب شعر به هم وطنانمون (!) بود .
شما اگر به دنبال انعکاس واقعیت به دور از هر گونه طرفداری جانبدارانه هستین ، ناعدالتی های رسانه ای علیه هم وطنان اقصی نقاط ایران عزیزمون رو در مقابل تیم های تهرانی ( استقلال و پرسپولیس ) کنار گذاشته و در انعکاس بی طرفانه اخبار صحیح و حمایت از وحدت ملی در برخورد مساوی با متخلفان ، منتشر کنین .
یا علی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر