فهرست
عکس ویژه: دلیل عصبانیت ابراهیمی
عکس ویژه: دلیل عصبانیت ابراهیمی

عکس ویژه: دلیل عصبانیت ابراهیمی

آی اسپورت – یکی از اتفاقات عجیب بازی دیروز تراکتورسازی و استقلال عصبانیت شدید امید ابراهیمی از دست بازیکن حریف در دقایق پایانی بازی بود. هافبک ملی پوش آبی ها آنقدر عصبانی شده بود که هیچ کسی نمی توانست او را کنترل کند. اگر چه سرپرست تراکتورسازی امروز در مصاحبه ای اعلام کرده بازیکنان استقلال به خاطر گل خوردن و نداشتن فرصت برای جبران آن عصبانی بوده اند اما انگار امید بی دلیل ناراحت نشده است.

امید ابراهیمی
دلیل عصبانیت امید ابراهیمی در بازی دیروز

این عکس را اینستاگرام رسمی باشگاه استقلال منتشر کرده تا مشخص شود که دلیل عصبانیت ابراهیمی چه بوده است.

۱۰ ۱۱  
آی اسپورت
2017-04-21 11:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
محمد
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
این مربوط به پایان درگیریه.چند بازیکن دست تو گردن امید انداخته بودن تا ارومش کنن ولی امید سعی میکرد خودشو آزاد کنه که تو یه صحنه ناخن یکی از بازیکنان کردنش خراش میندازه.اینم واسم مظلوم نمایی گذاشتن.وگرنه تلویزیون همه چیزو نشون داد اصلا برخورد مربوط به پا بود که امید خیلی خشن پای بازیکن حریف میزنه و اونم یه چیزی بهش میگه که از کوره در میره.آخه کجا به کردنش ضربه زدن؟چرا اینقدر زود باورید؟!
a
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
بلاخره ای اسپورته دیگه باید از ماله تیمای تهران بالا بره!
۹
کمال
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۱۹
بخاطر حمایتهای همه جانبه فدراسیون از تیم لنگ و ترتر بازیکنانشون بدون نگرانی مرتکب چنین اعمالی میشن .
۴
میثم
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
ناخن نیستت جا استوکه.مگه ناخونه گرازه انقدر جا بزاره
۱
محمد
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۵۴
جای استوکه؟!!!!میثم چی میزنی داداش؟!دیگه این حتی به فکر خود استقلالیآ نرسیده بود!خودشون نگفتن جای استوکه ولی میثم میگه!!!بعدشم دوست من بازی تصویر داره دوباره نگاه کن.خدایی استوک دیگه ته خنده بود!!!خخخخخخ
۲
علی
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
فتوشاپ نباشه؟چرا که دار و دسته فتح الله زاده سابقه این کارها رو دارند.
بیشتر شبیه چنگ بوروسلی هست خخخخخخخحح
حرف حساب
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
این عکس که نمیتونه دلیل دیوونه بازی ابراهیمی باشه! مثل وحشی ها داشت ساق پای اون بدبخت رو نابود میکرد عصبانی هم شده؟؟ دلیلش فقط اینه که جنبه باخت نداشت!
هم لنگی و هم کیسه نماد پرسپولیسه
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
چند روز هست داری بیش از حدت زر می زنی لنگی جام ندیده
خوبه کل وحشی های مملکت تو تیمتون جمع شدن
۸
a
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
بی شعوری شما از اینجا معلوم میشه!! این عکس ماله بعد وحشی بازیشه!! که از بین اون همه بازیکن که می خواستن افسارشو بگیرن درمی رفت!!! چقدر وحشیه این بشر که روی پای یه بچه 19 ساله با هزار تا امید و آرزو شروع کرده فوتبال بازی کردن رفته و داشت پاشو قلم می کرد بعدشم بدهکار شدن بهش!!!! وحشی میلیاردی می گیره بمیره هم پولشو داره نمی فهمه اون بچه با 550هزار تومن قرارداد هزارتا آرزو داره!!
یوسف
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
فک کنم کار فرزاد حاتمیه سرهمین با فرزاد داشت دعوا می کرد. با لگد اومده ران بازیکن جوون تیمو زده طلبکارم هستن!
رلمین
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
من تعجب می کنم چرا هیچکدام از رسانه ها و حتی آی اسپورت در خصوص حرکات زشت امید ابراهیمی مطلبی منتشر نمی کنند و حتی از او دفاع می کنند!! حرکاتی که می تونست استادیوم رو به جنجال بکشه و تمام زحمات مسئولین برگزاری رو با باد بده. مگر این حرکات و رفتارهای زشت چه تفاوتی با رفتارهای بازیکنانی مثل کرار یا پیام صادقیان داره که اونا حتی به شدت محروم و جریمه شدند ولی از ابراهیمی دفاع میشه !! واقعا چرا رسانه ها عدالت رو فدای رنگ ها می کنن؟ به نظر شما حرکات کاپیتان و بزرگتر یک تیم چه تاثیری در فرهنگ سازی و یا برعکس تخریب فرهنگ سایر بازیکنان جوان می تونه داشته باشه.از ای اسپورت خواهش می کنم در این مورد هم جنبه انصاف رو رعایت کنن و از روی این حرکات ناپسند که شاید الان یک استادیوم رو به آتیش کشیده بود به راحتی عبور نکنند.با تشکر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر