فهرست
درباره کی‌روش؛ ایرانی‌تر از همه ما
درباره کی‌روش؛ ایرانی‌تر از همه ما

درباره کی‌روش؛ ایرانی‌تر از همه ما

آی اسپورت - خدا را شکر کارلوس کی‌روش پایش را از ایران بیرون نگذاشته علیه فدراسیون به فیفا شکایت کرد و برای محکم‌کاری، یک مصاحبه آتشین هم علیه مهدی تاج انجام داد. این آقای تاج همان کسی است که وقتی قدرت نداشت کی‌روش او را تا سطح راننده تاکسی تنزل داد و وقتی رئیس شد، کارلوس از برگ گل نازک‌تر به او نگفت. حالا اما دوران همکاری تمام‌شده و دیگر دلیلی برای حال‌دادن‌های رایگان وجود ندارد. صد البته طلب این مربی حق مسلم اوست و هر کاری صلاح بداند می‌تواند برای وصول آن انجام بدهد اما شکایت او و واکنش‌های اخیرش قابل توجه کسانی است که در عالم جوزدگی، کی‌روش را تا سطح کورش کبیر بالا بردند و می‌گفتند او از همه ما «ایرانی‌تر» است. بدتر از همه اینکه طرف کلی بهانه الکی ردیف کرده و پای گروگانگیری در قطر را هم وسط کشیده؛ خب یک کلمه بگو پولم را می‌خواهم و خلاص.

۲۴ ۹  
آی اسپورت
2019-04-17 01:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۱۱
چیزی که من دهها بار در این سایت فریاد زدم و به جای پاسخ فقط اهانت ناموسی شنیدم . بله عزیزان ، کارلوس کی‌روش در چهار سال آخر حضورش در ایران ، یک ایرانی تمام عیار بود اصلا خود ما بود : امیر قلعه‌نویی کراوات زده چشم آبی و خوش تیپ.
آری مردی که از قلب اروپا و مدرنیته آمده بود را مبدل کردیم به شخصیتی منفعت طلب ، مظلوم نما ، تفرقه افکن ، جر زن ، پوپولیست ، دو رو ، ضعیف در برابر بالادستی و قلدر در برابر پایین دستی ، خشن ، بی نزاکت ، بی پرنسیپ با شخصیتی نمایشگر و رفتاری هیستریک و اهل زدوبند...
هنر نزد ایرانیان است و بس!
۱ ۱
فرشته چمنت
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۳۱
هزار بار چی گفتی!
هزار بار گفتند و گفتید که کی روش اگه یه کم پولش دیر بشه حتی سرتمرین هم نمیره!
هزار بار چی گفتین ؟
واقعا جماعت شگفت انگیزی هستیم!
هیج کس از اونا که ادعا دریافت دستمزدش را داشتند نیامدند بگویند که اشتباه گفتیم.

خوبه که ما یه ضرب المثل داریم؛
حساب حسابه
کاکا برادر!!!!
ميشکين
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۵:۰۰
ما ايرانی ها هم يه جايی بايد ياد بگيريم بدهکاری رو بايد داد. هروقت بدهی شما پرداخت شد انوقت ميشه درس اخلاق داد.
امید
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۳۶
به شدت عوضی است.
۱
قارتال
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۷:۴۸
باشه تو خودتو ناراحت نکن شیرت خشک میشه .
۱
حرف حساب
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۳۲
چه عجب بالاخره داره یواش یواش ذات کیروش برای دوستان رو میشه! البته هنوز هستند کسانی مثل اون پشندی واقعی که میگن کیروش اصلا خود کوروش بود و الهه فوتبال ماست!!
۱
سیروس
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۳۸
...
مازیار
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۷
پولم رو میخوام و خلاص؟ پس چی پولشو ببخشه؟ خود تو نویسنده یک ماه منتظر 45 تومن یارانتی . بعد طرف تو کشوری موهاشو سفید کرده و هیچی سر جاش نیست بیاد حقشو ببخشه مهندس؟
۱
علیرضا
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۵۶
مطالبه حق در تعارض با باور ایرانی تر از ایرانیها بودن او نیست. این اشکال و ضعف مربیان ایرانی است که چون بازار ندارند شهامت مطالبه حقشون رو که قرارداد بستند ندارند و زیر بار هر خفتی هم که شده میرن تا بمونن. اگه کیروش از حقش می گذشت نشانه ضعفش بود .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر