فهرست
كنعانی‌زادگان: حقم بود به جام‌جهانی بروم
كنعانی‌زادگان: حقم بود به جام‌جهانی بروم

كنعانی‌زادگان: حقم بود به جام‌جهانی بروم

آی‌اسپورت- مدافع مورد علاقه كی‌روش كه حتی بدون تیم هم به اردوی‌های ملی دعوت می‌شد، با خطای شدید مهدی طارمی به اتاق عمل رفته و شانس حضور در جام‌جهانی را از دست داده است. با این وجود كنعانی‌زادگان حضور در جام‌جهانی و بازی برای تیم كی‌روش را حق خودش می‌داند. او اعتقاد دارد سرمربی تیم ملی پسرخاله و فامیل او نیست و شایستگی‌های فنی باعث شده تا به تیم‌ملی دعوت شود.

وضعیت آسیب‌دیدگی‌ات به كجا رسید؟

بالاخره مجبور شدم به اتاق عمل بروم. عمل موفقیت‌آمیزی داشتم و از الان به برگشت فكر می‌كنم. هرچند 4‌ساعت در اتاق عمل بودم اما احساس خوبی دارم و مطمئن باشید با قدرت برمی‌گردم. از یك‌هفته دیگر فیزیوتراپی را آغاز خواهم كرد و از دو‌ماه دیگر هم تمریناتم را استارت می‌زنم.

به این ترتیب جام‌جهانی را هم از دست دادی؟

متاسفانه این مصدومیت جام‌جهانی را از من گرفت. اگر امكان داشت من حاضر بودم با فیزیوتراپی به میادین برگردم و قید جراحی را بزنم اما نظر دكتر این اجازه را به من نداد. مهدی طارمی خیلی بد من را زد و باعث شد رباط و مینیسكم همزمان پاره شود. كی‌روش خیلی به من اعتماد داشت و این مصدومیت مانع از حضورم در جام‌جهانی شد. جا دارد همین‌جا از بچه‌های سایپا و اعضای كادرفنی این تیم تشكر كنم كه این چند روز من را تنها نگذاشتند و با تماس‌هایشان كلی به من روحیه دادند. انتظار داشتم مهدی طارمی هم اگر نمی‌آید، یك‌زنگی به من بزند اما خبری از او نشد كه نشد. اشكالی هم ندارد.

پس اگر طارمی نبود مسافر جام‌جهانی می‌شدی؟

حقم بود كه در جام‌جهانی باشم. من خیلی زحمت كشیدم اما با این مصدومیت شانس بزرگی را از دست دادم. البته اتفاقی است كه افتاده و دیگر به آن فكر نمی‌كنم. ان‌شاءالله به جام‌ملت‌ها می‌رسم و خودم را نشان می‌دهم.

خیلی‌ها از اینكه كی‌روش تو را به تیم‌ملی دعوت می‌كند، انتقاد داشتند. خودت فكر می‌كنی شایستگی حضور در تیم‌ملی را داشتی؟

اول از همه باید بگویم كه رسانه‌های ما همه یا استقلالی یا پرسپولیسی هستند و دوست دارند بازیكنان این دو تیم به تیم‌ملی دعوت شوند. برخی از دوستان چشم دیدن بازیكنان شهرستانی را ندارند. با توجه به همین مساله وقتی من به تیم‌ملی دعوت شدم از من كینه به دل گرفتند. اگر قرار بود من به حرف برخی از دوستان و رسانه‌ها بازی كنم، باید قید حضور در فوتبال را می‌زدم و خیلی وقت پیش، از این رشته می‌رفتم. كسانی كه خوب من را می‌گویند، تاج سر هستند اما كسانی كه بد من را می‌گویند، دشمن هستند. كی‌روش پسرخاله یا فامیل من نیست و حتما چیزی در من دیده است. من بازیكن بی‌كارنامه‌ای نیستم. من در استقلال و پرسپولیس بوده‌ام و در تمام رده‌های ملی هم بازی كرده‌ام. من شاگرد یحیی گل‌محمدی و دنیزلی بوده‌ام و چیزهای زیادی از آنها یاد گرفته‌ام. دلیل این همه حرف‌و‌حدیث را واقعا نمی‌دانم.

یعنی چون در استقلال و پرسپولیس نیستی از تو انتقاد می‌كنند؟

بی‌ربط به این مساله نیست. من دینم را به این دو تیم ادا كرده‌ام. من حتی طلبم از پرسپولیس را بخشیده‌ام اما چیزی در این مورد نگفته‌ام. بازهم می‌گویم من به خاطر مشكلات مدیریتی از پرسپولیس جدا شدم و به استقلال رفتم.

همشهری وررشی

  ۵  
آی اسپورت
2017-11-20 01:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علیرضا منصوریان
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۵۹
کنعانی ابردفاع است و جانشین شایسته حسن زاده خخخخخخ
۵
ملانصرالدین
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۱۷
ای جان،ای جان.بده لپتو بکشم عمو.حضور در جام جهانی حق مسلم توئه.کی مسئول دادن داروهای اینه؟تو رو خدا سر ساعت داروهاشو بدین بخوره که اینحوری نشه
Ashkanred
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
وقتی بدون تیم به تیم ملی دعوت می شی , نگران نباش با مصدومیت هم دعوتت می کنه .
حمید
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۲۴
اگه طارمی یه کار خوب کرده همین بود
۵
حرف حساب
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
حقت بود؟؟ تو این دو سال چند تا بازی کردی کلا؟؟ حالا از سوتی ها و خرابکاری هات چیزی نمیگیم! فقط کیروشه که بازیکن بدون تیم و ناآماده مثل تو رو میتونه دعوت کنه به تیم ملی و باند رسانه ایش هم باز تعریف و تمجیدش کنند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر