فهرست
انتقاد از نیومایر؛ در حد آذری هم نیست
انتقاد از نیومایر؛ در حد آذری هم نیست

انتقاد از نیومایر؛ در حد آذری هم نیست

آی اسپورت – مارکوس نیومایر شرایط سختی در استقلال دارد چون این بازیکن آلمانی هنوز نتوانسته نظر مثبت کارشناسان را جلب کند. بعد از آنکه حسن روشن او و سایر خارجی‎های استقلال را بازیکنان به درد نخوری دانست و باشگاه خبرنگاران هم او را در ناکارآمد بودن با بویان ناندویچ مقایسه کرد حالا نوبت یک استقلالی سابق رسیده تا این بازیکن را در حد سایر هافبکهای استقلال نداند. شاهین بیانی که با خبرگزاری مهر صحبت کرده درباره هافبک آلمانی استقلال گفته:" فرشید اسماعیلی بهتر است یا نیومایر؟ فرشید باقری بهتر است یا نیومایر؟ حتی رضا آذری جوان بهتر است یا این بایکن آلمانی؟ آیا در ایران بازیکنی هم سطح نیومایر نداریم که باید با دلار 10 هزار تومانی با چنین بازیکنی قرارداد بسته شود؟ حالا در طول لیگ هم خواهیم دید که این بازیکن در بهترین حالت در حد بازیکنان ایرانی است نه بهتر از آنها.

 

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-08-21 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مدیر برنامه تیام
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
مهم اینه که شوفر و پسرش در صد هاشون رو بگیرند

واسه چی با تیام نبستند چون تیام نمیخواست بهشون در صد بده
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
تا چند وقت پیش خودشونو اتیش میزدن اگه استقلال با تیام قرارداد میبست الان تقصیر شفر میندازن خخخخ نه پسرم اونی که نذاشت قرارداد ببندن وزیر استقلالی بود که بعد هوچی گری لنگیا قولشو به لنگیا داده بود
۵
رزا بستي
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۴
دلار 10 توماني را "دود" كردند!
حسین آبی
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
به مرور زمان بهتون ثابت میشه
خارجی های ما هرچی هستن از بنجول های شما خیلی بهترن
امیرعباس
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
جالبه که همه این عزیزان پارسال هم می گفتند شفر به درد استقلال نمیخوره اما وقتی موفقیت به دست آورد موضعشون سکوت مطلق بود باشگاه خبرنگاران جوان هم که دیگه در اوج قرار داره وقتشه خداحافظی کنه!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر