فهرست
سرخی روبرتو، بهترین محصول چندسال گذشته لاماسیا
سرخی روبرتو، بهترین محصول چندسال گذشته لاماسیا

سرخی روبرتو، بهترین محصول چندسال گذشته لاماسیا

آی اسپورت- بازی‎هایی هستند که بیشتر شبیه به یک بیانیه و اعلامیه هستند. بارسلونا توانست با بازیکنانی که محصول لاماسیا بودند بتیس را در دیداری جذاب شکست دهد، آن هم درست در زمانی که انتقادات زیادی به لاماسیا وارد است و گفته می‎شود آن طور که باید به لاماسیا بها داده نمی‎شود. اما در دیدار مقابل بتیس نیمه اول بازی کاملا سمبلیک بود.

مسی، دلوفئو و سرخی روبرتو با هم کار بتیس را در 45 دقیقه اول بازی تمام کردند و طوری این کار را کردند که برای شکست تیمی که بازی کردن مقابلش آسان نیست کافی بود. آن هم در دیداری که بعد از حملات تروریستی بارسلونا دیداری احساسی بود. خوب بود که در این شرایط بارسلونا توانست روی بازی خودش تمرکز کند. بارسا می‎دانست که بعد از دو بازی ضعیف مقابل رئال مادرید کسب 3 امتیاز این بازی اجباری و بسیار لازم بود.

در بازی مقابل بتیس بارسلونا فقط روی نتیجه بازی تمرکز کرده بود. این تیم شرایطی دارد که به نظر رو به جلو و رو به رشد است. از طرفی هنوز منتظر خرید بازیکن توسط باشگاه هستند، آن هم در شرایطی که لیگ آغاز شده است.

والورده، سرمربی تیم، در منفی‌ترین حالت ممکن کار روی تیمش را آغاز کرده است و در حالی که هواداران به شدت ناراحت و شبیه به بمب ساعتی هستند تیم را هدایت می‎کند. هرچند که با حضور مسی اوضاع برایشان بد هم نبود.  در بازی با بتیس او 3 بار تیر دروازه بتیس را لرزاند و در پست 9 کاذب بازی می‎کرد و به نظر می‏رسید می‏خواهد مسئولیت همه چیز را به عهده بگیرد.

سرخی روبرتو هم در این بازی یک بار دیگر عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت. انقدر خوب که همه متوجه شدند. شاید بتوان گفت که او حالا روی فرم ترین هافبک بارسلونا است. او استارت‌‎های خوبی می‎زد، در کارهای ترکیبی به هم‎تیمی‎ها کمک می‎کرد و رابطه خوبی در بازی با مسی داشت، بهتر از همه بازیکنان دیگر. حالا به نظر او می‎‏تواند یکی از مهره‏های کلیدی تیم باشد، بیشتر از همه هم مهم این است که ثابت شد لاماسیا هنوز زنده است.

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-08-21 18:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
استقلال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
البته هکتور بیرین هم هست با چند تا دیگه که از بارسا رفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر