فهرست
خوش‌شانسی تیام: تخفیف ویژه
خوش‌شانسی تیام: تخفیف ویژه

خوش‌شانسی تیام: تخفیف ویژه

آی‌اسپورت- داور مسابقه از صحنه اخراج تیام در نیمه اول چشم پوشی کرد.داور دیدار استقلال و پیکان در جنجالی ترین صحنه دیدار ترجیح داد تا بازیکنان خاطی را با یک درجه تخفیف، جریمه کند. تکل شدید سجاد مشکل پور مدافع پیکان باعث شد تا تیام در گوشه زمین سرنگون شود و سپس مهاجم سنگالی استقلال با ضربه پای خود به گردن و صورت بازیکن حریف زد تا صحنه ای جنجالی در کنار کمک داور مسابقه رقم بخورد.

خورشیدی بعد از حضور در صحنه، ترجیح داد تا تیام و مشکل پور را با کارت زرد جریمه کند؛ تصمیمی که البته با انتقاد بازیکنان پیکان همراه شد و به نظر می رسید داور باید در این صحنه با توجه به شدت خطای تیام از کارت قرمز استفاده می کرد.در نهایت این قائله ختم به خیر شد اما شرایط مسابقه و زمین خیس آزادی باعث شده تا این دیدار با برخوردهای زیادی همراه باشد.

۲ ۶  
آی اسپورت
2018-04-22 19:26:00
نظر دهید

۶ نظر
####
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
تلاش همه جانبه واسه دوم شدن کیسه
Me
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۳۳
بشین تو تشت آب یخ
اصغر
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
مشکل پور را کارت نداد
رضا
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۷
بابا کمی در نوشتن شعر نوین دقت کنید.. پای تیام خورد به کتف بازیکن پیکان... صورت کجا بود... آب یخ هم جواب میدهد دوست عزیز
آبی بیکران
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
اوج بیشرفی در این خبر... جالبه حرکت تیام غیرعمدی بود و البته هیچ اشاره ای به تکل خطرناک بازیکن اونا نکرد!!
۵
ضد لنگ
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۶
همین رو بگو/ یه چیزی هست به اسم تکرار صحنه. آدمی که این مزخرف رو بنویسه یعنی حتی به خودش زحمت نداده تکرار صحنه رو ببینه. من نمی دونم این لنگ چی داره که آدما تا می بندن دور خودشون همه چی یادشون میره. کم ور بزنین. هرکی که بعد خطا صورتش رو بگیره که لزوما به صورتش ضربه نخورده. اینا انگار یادشون رفته فوتبال دارن می بینن. پیرهن طرف رو میگیرن میخوره زمین صورتش رو میگیره. تکراری ترین ادای خطای دنیا گرفتن صورته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر