فهرست
کالدرون در کنفرانس: به مهاجم بزرگ نیاز داریم
کالدرون در کنفرانس: به مهاجم بزرگ نیاز داریم

کالدرون در کنفرانس: به مهاجم بزرگ نیاز داریم

آی اسپورت - گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: «بابت صعود به مرحله بعد به تیمم تبریک می‌گویم و این وظیفه ما بود.»

مهاجم گلزن نداریم!

آمار را از آغاز لیگ بررسی کنیم. ما مهاجم گلزن نداریم. تیم بزرگ بدون مهاجم گلزن، مقابل تیم‌هایی که دفاعی بازی می‌کنند، به مشکل می‌خورد. سعی می‌کنیم علیپور را برگردانیم چرا که بازیکن مهمی برای ماست. عبدی بازیکن جوان و آینده داری است. چون بازیکن جوانی است، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم مثل بازیکنان با تجربه عمل کند. در حال حاضر شرایط ما اینگونه است. به تیم‌های دیگر هم تبریک می‌گویم. واقعا خوب بازی می‌کنند، ولی تیم‌های بزرگ به مهاجم نیاز دارند. علیپور هم بازیکن گلزنی است، اما در شرایط روحی خوبی نیست.

جونیور دیگر در فهرست نخواهد بود

جونیور دیگر در فهرست ۱۸ نفره نیست. در تمرینات می‌بینم که نمی‌تواند در فهرست باشد. ماهینی هم با تصمیم کادر فنی در فهرست نبود و با توجه به حضور کنعانی زادگان روی نیمکت، ماهینی غایب بود.

علیپور باید فشار را بپذیرد

خودم فوتبالیست بودم. فوتبالیستی که در باشگاهی بزرگ بازی می‌کند، باید فشار را بپذیرد. من انتقاد نمی‌کنم و آمار را بیان می‌کنم. آمار نشانگر عملکرد مهاجمان است. وقتی آمار خوب نیست و مربی می‌گوید این آمار خوب نیست و نتوانند این فشار را تحمل کنند، نمی‌توانند در تیم‌های بزرگ باشند.

تصمیم من خواسته تماشاگران نبود

تمام تماشاگران تغییرات دیگری می‌خواستند که انجام ندادم. با تمام احترامی که برای هواداران قائل هستم، اما تصمیمی که می‌گیرم، خواست آن‌ها نیست. خیلی مواقع، ما و هواداران توافق نظر داریم. همه ما می‌خواهیم پیروز شویم، ولی ممکن است ببریم، مساوی کنیم یا ببازیم. مسئولیت با من است. اگر بخواهم با نظر دیگران تصمیم بگیرم، مربی خوبی نیستم.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-11-26 19:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سعید
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۶
تو هم هی گندکاریای خودتو با این جمله که مهاجم میخوایم مهاجم میخوایم ماله نکش
اگه مربی هستی که من شک دارم باشی با همین بازیکنا تا نیم فصل نتیجه یگیر حداقل بعدش اگه برات مهاجم نگرفتن حرف بزن
توکه میگی مهاجم ندارم حداقل همین عبدی و روستایی و آریا برزگر رو تا اخر فصل بذار تو زمین بلکم یه چیزی ازشون در اومد دیگه ازین بدتر که نمیشه
لیست هافبک تیمو نگا بنداز .با وجود نعمتی رسن عالیشاه احمدزاده و حتی حسین پور و امیری و ترابی چرا باید نادری از دفاع چپ بره هافبک راست ؟؟!!!!
چرا امیری که فقط خطا میکنه باید فیکس باشه
حالا که اینقدر از بازیکنات ناراضی هستی چندتاشونو نیمکت نشین کن به بقیه بازی بده اینجوری هم یه شانس به بقیه میدی هم هوادارا میگن چون تیم جوون شده کمتر انتقاد کنیم
AshKanRed
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۱
تیم با هفت قهرمانی رو تحویل گرفتی اونم تقویت شده اینجوری گند زدی توش ۰ علیپور دو فصل آقای گل شد اما حالا چی ۰ هافبک های تیم توانایی تغذیه مهاجمان رو ندارند ۰ امیری که چپ و راست خطا می کنه ۰ نادری دفاع چپ شده هافبک راست ۰ شیری بدون یک سانتر موفق ثابت ترکیب شده حداقل بهش سانتر کردن یاد بده ۰ دو تا هافبک دفاعی هم با تیم هایی که یازده نفره دفاع می کنند از شاهکارهای جنابعالی هست۰ با این رفتارهاتون باعث شدین کسی دل و دماغ آزادی رفتن نداشته باشه
۱
مهرداد خدیر
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۴
کنعانی جاش رو نیمکت خوبه
انصاری رو هم بفرست پیشش
احمدزاده و امیری رو از تیم بنداز بیرون
به عالیشاه و نعمتی بازی بده
زوج دفاعی رو شجاع و سید جلال بذار
به برزگر بازی بده
بازیکن تیم رو تخریب نکن
روی تمرین و اصلاح اشتباه های فاحش کوچینگ تمرکز کن


اگر با این تغییرات تیم خوب نشد تو الکس فرگوسن ما محمد بوقچی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر