فهرست
ادعای روز؛ جهانیان دیگر مالک نفت نیست
ادعای روز؛ جهانیان دیگر مالک نفت نیست

ادعای روز؛ جهانیان دیگر مالک نفت نیست

آی اسپورت – امروز روز سرنوشت سازی برای نفتی‌های تهران است. رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران که یکی از افراد تاثیر گذار در واگذاری باشگاه نفت به حمیدرضا جهانیان است و توسط این مدیر به عنوان سرمربی جدید مفت عنوان سرمربی جدید انتخاب شده بود! به سازمان لیگ رفته تا وضعیت این تیم را روشن کند. از نظر او جهانیان دیگر سمتی در باشگاه ندارد:

-ایشان دیگر مالک باشگاه نفت نیست و از نظر کمیسیون اصل 90 دیگر مجوز فعالیت در این باشگاه را ندارد. شرح وظایف مجمع نفت مشخص است و این مجمع باید شرح وظایف جهانیان را مشخص و مدیر جدید را به ما معرفی کند. به محض اینکه فردی را به عنوان مالک معرفی کنند تصمیم‌گیری خواهیم کرد و مجوز را صادر می‌کنیم.

-اگر با جهانیان مشکلی شخصی داشتم از همان ابتدا مجوز را صادر نمی‌کردم. چرا آن زمان که مجوز برای آنها صادر شد, مشکلی وجود نداشت؟ مسئله‌ای که مشخص است این است که باشگاه نفت به 3 بندی که تعهد کرده بود عمل نکرده است. اگر همین الان هم آن 3 بند را انجام دادند, همین فردا بیایند و من مجوزشان را صادر کنم.

-واقعیت این است که از شرایط بازیکنان نفت، وضعیت این باشگاه مشخص است. جهانیان به ما نامه زد و امضا کرد که 3 بند را انجام خواهد داد. شما ببینید کدام را انجام داده است؟ ایشان فقط برای بند اول که مربوط به مالیات بود را از وزیر اقتصاد دستور گرفت و هنوز هم حتی پولی پرداخت نکرده است. اگر جهانیان به بازیکنان و کادر فنی پول داده بود الان دچار این مشکلات نبودیم. باید همه قبول کنیم که جهانیان رفتاری غیر حرفه‌ای در فوتبال دارد و ما نباید اجازه دهیم که این رفتار‌ها در فوتبال نهادینه شود.

-گفته بود من اسپانسر 2 میلیاردی برای نفت می‌آورم و دیگر موارد اما بدون اهانت می‌گویم، کسانی که فوتبالی هستند می‌دانند این وعده‌ها چقد رویا پردازانه است. برطرف شدن مشکلات کنونی نفت بر می‌گردد به مجمع این واگذاری این باشگاه است که امیدوارم بعد از این جلسات همه پا پیش بگذارند و به وظایف‌شان عمل کنند. مسؤلیت کلی با اداره کل ورزش نیست اما من با توجه به عرقی که به فوتبال دارم تمام تلاشم را می‌کنم تا کارها پیش برود. این مسائل پیش بینی شده بود و من هم تاکید داشتم که تضمین‌های لازم جدی گرفته شود اما اگر می‌توانستیم تمام هزینه‌های کار را در طول فصل داشته باشیم, دیگر دچار این مشکلات نمی‌شدیم.

۱    
آی اسپورت
2017-12-30 12:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر