فهرست
اقدام تلافی جویانه آبی‌ها؛ تعویق بی‌تعویق!
اقدام تلافی جویانه آبی‌ها؛ تعویق بی‌تعویق!

اقدام تلافی جویانه آبی‌ها؛ تعویق بی‌تعویق!

آی اسپورت - هرچه به پنجم مهرماه، تاریخ اعلام شده برای برگزاری دربی پایتخت در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، نزدیک تر می شویم، شایعه تغییر تاریخ بازی و لغو آن بیشتر شنیده می شود. علت آن هم فشردگی بازی های پرسپولیس در مهرماه است.آن ها پس از در هم کوبیدن الدحیل، یکشنبه پیش رو باید به مصاف سپیدرود رشت بروند و روز دهم مهر،یعنی درست پنج روز بعد از دربی حساس مقابل استقلال، باید در خاک قطر با تیم تا دندان مجهز و مسلح السد مصاف کنند.

با این حال اما آبی پوشان هیچ علاقه ای به تغییر تاریخ دربی ندارند و مصرانه خواهان برگزاری این بازی در روز مقرر هستند. آن ها بر این باورند همانطور که پرسپولیس و سازمان لیگ برای تغییر تاریخ بازی سوپرجام همکاری نکردند و در نهایت هم به دلیل انصراف استقلال،حکم به قهرمانی پرسپولیس داده شد، حالا هم آن ها پیشنهاد احتمالی پرسپولیسی ها مبنی بر تغییر زمان دربی به جهت آمادگی بیشتر نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهند پذیرفت و همان پنجشنبه 5 مهر در ورزشگاه آزادی از سرخ ها میزبانی خواهند کرد.

به نظر می آید که دربی هفته آینده دو تیم در همان زمان از پیش اعلام شده برگزار گردد و تاریخ آن عوض نشود زیرا چند روز پیش و هنگامی که بحث تغییر زمان بازی به تازگی شروع شده بود، برانکو ایوانکویچ اعلام کرد که پرسپولیس خواهان تعویق بازی نیست و دربی باید در همان روز مقرر برگزار شود. سعید فتاحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ هم در صحبتی دیگر گفته بود که با توجه به رعایت فاصله زمانی 4 روزه برای بازی های پرسپولیس، هیچ دلیلی برای لغو دربی وجود ندارد و این بازی طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

 

خبر آنلاین

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-09-22 09:30:00
نظر دهید

۸ نظر
سامان پرسپولیسی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
فعلا مرز هارو ببندید فرار نکنن...
حسن
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
در اینکه طرفدارانشون بارها علیه پرسپولیس ارادت خودشون به اعراب رو اثبات کردن که شکی نیست. اما حاجی! دادا! خبرساز! احتمال دهنده! آنلاین! جیگر! اول بذار کسی تقاضای تعویق بکنه بعد موجودی ذهن و اراده و نیتت رو بریز بیرون
Saeed144
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
آخه چقدر حقیرین شما خودتون پیشنهاد تخیلی تعویق میدین خودتون رد میکنین خودتونم میگید تلافی کردیم
!
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
ما از این انتظارا نداریم که بازی مون بدون هماهنگی با رقیب به تعویق بیفته. برانکو هم که گفته بازی میکنیم
سامان
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
چقدر هم شبیه هم هست شرایط :))، البته پرسپولیس که نیازی به تعویق نداره اتفاقا بازی دست گرمی خوبی هست قبل السد
Hasan
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸
برانکو التماس هیچ کس رو نمی کنه پیش به برد دربی و حذف السد
6
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
خودشون شایعه میکنن خودشون هم باهاش مخالفت میکنن و در نهایت فکر میکنن انتقام گرفتن! جل الخالق از این همه توهم
احسان
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۲
الان چرا دارین فرافکنی می کنین ؟! کی پرسپولیس گفته بازی نمی کنه ؟ مگه فکر کردین تیم ما مثل تیم استقلال بی در و پیکر که آقای ملکیش میگه ما نمی تونیم بازی کنیم اونم به عنوانه رئیس هیئت مدیره !!! بعد از اونطرف بعد از یکماه مدیرعاملشون میاد میگه چرا نتونیم ؟ آخه آقای تخود مغز !! تیم 4 روز پیش رفته ترکیه برای یک اردوی حداقل 10 روزه چطوری بعد از 4 روز می تونه برگرده !؟ آخه فکر کردی هواداری پرسپولیس مثل استقلال نخود مغزن ؟! بازم دوباره می گم ما اگرم باختیم بهتون بدلیل فشردگی بازیها هیچ مشکلی نیست ، حداقل هوادار پرسپولیس اینقدر شعور داره فرافکنی نکنه ، شماها یکم برید درس هواداری یاد بگیرین بعد بیاین از اصالت مکتب دوچرخه سواران برای ما حرف بزنید !! همچین میگن مکتب استقلال اینگار بارسلونا و رئال ریشه های تمیشونو از تیم اینا گرفتن ، کل مکتبتون فرهاد مجیدی که بخاطر پول وسط فصل ول کرد رفت ،، بعد این مربی به اصطلاح محبوبشون جناب شوفر ! میاد قبل از هر بازی از نداشتن بازیکن نق می زنه ! چون فهمیده استقلالی جماعت عاشق مجیز گفتن !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر