فهرست
عصبانیت داکروز‎؛ افاضلی باید عذرخواهی کند!‌
عصبانیت داکروز‎؛ افاضلی باید عذرخواهی کند!‌

عصبانیت داکروز‎؛ افاضلی باید عذرخواهی کند!‌

آی اسپورت – اوسیانو کروز دستیار کارلوس کی‌روش به صحبت‌های دیروز هومن افاضلی واکنش نشان داد. کروز قبلا هم حرف‌هایی زده بود که باعث عصبانیت و ناراحتی پرسپولیسی‌ها شده بود و برانکو در جواب او گفته بود کروز را نمی‌شناسم. صحبت‌های کروز را بخوانید:

افاضلی باید عذرخواهی کند

حمله بزدلانه‌ای دیگر. این آقایان همیشه حرف‌هایی دارند اما همواره می‌خواهند این حرف‌ها را بعدا بزنند. هومن افاضلی باید خجالت بکشد. او هم باید از عذرخواهی کند و هم اینکه به نظر من نباید در فوتبال ایران کار کند. قبل از بازی تیم امید ایران برابر عراق در زمان مربیگری علیرضا منصوریان و حضور من در این تیم، افاضلی اطلاعاتی را درباره محرومیت کمال کامیابی‌نیا در اختیار داشت که این اطلاعات را از من و منصوریان پنهان کرد و به خاطر حضور چند دقیقه‌ای این بازیکن، تیم امید ایران از مسابقات انتخابی المپیک کنار رفت.

بعد از اشتباهش ارتقا پیدا کرد!

اگر ایران از این مسابقات حذف شد به خاطر اشتباه قطعی آقای افاضلی بود. شخصی که چنین اشتباه بزرگی را مرتکب می‌شود به نظر من نباید در فوتبال ایران کار کند. عواقب این اشتباه چه بود؟ منصوریان و آقاجانیان کارشان را از دست دادند و افاضلی با ارتقای رتبه عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال و بعدا هم به عنوان سرمربی تیم زیر ٢٢ سال انتخاب شد. او باید توضیح بدهد با چه ارتباطی به این سمت رسید.

ما هم خیلی حرف‌ها داریم

ایشان اگر شهامت دارد نمی‌خواهد حرف‌هایش را به بعد از جام جهانی موکول کند. تشریف بیاورد ساختمان تیم ملی و پک و جلوی همه و چشم در چشم و در نشستی خبری صحبت کند چرا که ما هم خیلی چیزها داریم که بگوییم. به طور مثال اینکه چه اشخاصی و از چه طریقی در این مدت اخیر دارند به تیم ملی لطمه می‌زنند.

 

تسنیم

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2018-03-20 12:30:00
نظر دهید

۵ نظر
ميلاد
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
اين گروهبان گارسياه رو كي داخل ادم حساب ميكنه. كسي كه به يك خانم چك ميزنه حسابش مشخصه. ضمن اينكه پرونده و چپاول پول تيم ملي توسط خانم ايشان هم كسي يادش نرفته. بله شما كه بيشتر شبيه خرس يوگي هستيدبدون تجربه يك شبه شديد مربي ليگ برتري. پاكتر پاكيد.
مجید
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
اگر زنده یاد دهخدا در قید حیات بود و عکس اون هرکول خوفناک افاضلی رو نشانش میدادند و حرص و طمعی که باند او در غارت منابع فوتبالی دارد رو برای دهخدا وصف میکردند او عکس هرکول رو بالای صفحه الصاق میکرد و کلمه ..موریانه...رو برایش انتخاب میکرد..
nima bagheri
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
امیدوارم رسانه ها پیگیر این موضوع باشن اگه افاضلی همین یک مورد رو انجام داده باشه(پنهان کردن محرومیت کامیابی نیا) باید مادالعمر از فوتبال محروم بشه و دادگاهی هم بشه
محسن
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
سالها گذشته و بازخوانی این ماجرا به جز جنگ اعصاب،چیز دیگری به همراه ندارد.اما یک نکته،صرف نظر از اینکه این موارد،به عهده سرپرست و کادر اداری یک تیم است(منظورم محرومیت بازیکن است)اما خود بازیکن محروم،کجای این ماجراست؟هم کامیابی نیا تیم امید را از المپیک محروم کرد و هم رحمان احمدی،باشگاه سپاهان را از قهرمانی اسیا دور کرد. قسمت بد ماجرا این است که کسی به نقش این بازیکنان،در حذف و محرومیتها اهمیت نمیدهد.یک سوال:چرا باشگاهها و بازیکنان،در لیگهای داخلی از این فراموشیها نمیگیرند؟!!!
۱
آنتی شومن
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
افاضلی و اسدی و ...اینها به ظاهر دوست ولی در باطن ارزوی شکست برا فوتبال دارن.کیروش دست این ادمها را رو کرد و دمشون رو قیچی کرد.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر