فهرست
آخرین روزهای گرشاسبی؛ دو گزینه جانشینی
آخرین روزهای گرشاسبی؛ دو گزینه جانشینی

آخرین روزهای گرشاسبی؛ دو گزینه جانشینی

آی اسپورت – از زمانی که بحث اعمال قانون مدیران بازنشسته و رفتن آنها در شغل‌های دولتی مطرح شد در خصوص مدیران ورزشی هم حرف و حدیث فراوانی وجود داشت. یکی از این مدیران حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه  پرسپولیس است.

مدت‌ها است که صحبت‌های ضد و نقیضی در خصوص آینده گرشاسبی در پرسپولیس مطرح می‌شود. خیلی‌ها معتقدند گرشاسبی در پرسپولیس می‌ماند وخیلی‌ها هم اعتقاد دارند که گرشاسبی رفتنی است. در خصوص گرشاسبی این مسئله وجود دارد که با توجه به اینکه او خودش جزو مدیران بازنشسته دولتی محسوب می‌شود و باشگاه پرسپولیس هم باشگاه دولتی است باید از روز ۲۶ ابان طبق قانون از پرسپولیس برود مگر اینکه باشگاه پرسپولیس یک باشگاه خصوصی باشد که نیست. به این ترتیب از ۲۶ آبان هر چک و یا تعهد مالی که گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس داشته باشد با توجه به بازنشسته بودن او تصرف در اموال دولتی است و اعمال جرم می‌شود.

در این بین وزارت ورزش هیچ نقشی در بازنشسته بودن یا نبودن گرشاسبی ندارد. به طور کلی هر مدیر دولتی که برایش حکم بازنشستگی صادر نشده باشد تا زمانی که مقام مسئول صلاح بداند می‌تواند در پست دولتی خود حضور داشته باشد یا اینکه یک مدیر جزو مدیران دولتی نباشد و از صندوق دولت حقوق یا حکم بازنشستگی نگیرد.

این در شرایطی است که برای گرشاسبی حکم بازنشستگی صادر شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد گرشاسبی از روز ۲۶ آبان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیست مگر اینکه در این شش هفت روز باقیمانده باشگاه پرسپولیس به یک باشگاه خصوصی تبدیل شود که تقریبا امری نشدنی است. نکته جالب اینجاست که خود گرشاسبی هم می‌داند رفتنی است و در محافل خصوصی هم این مسئله را عنوان کرده است.

از مهدی محمدنبی و رضا درویش (مدیر عامل باشگاه سایپا) به عنوان جانشینان احتمالی گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس نام برده می‌شود.

 

خبر آنلاین

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-11-12 12:59:00
نظر دهید

۵ نظر
آبی آسمانی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
به به چه گزینه های پیشنهادی!!!!! چناب نبی که قبلا خوش خدمتی شونو به لنگ در کشوی سحرآمیزشون انجام دادن و جناب درویش هم در واگذاری مجانی مهدی ترابی!!!!!!!!
۶
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
نبی اگه گزینه فدراسیون نباشه خوبه. رضا درویش برای چی!!؟
amir
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
درویش اگه بیاد باید با برانکو خداحافظی کنیم و دوباره شاهد حضور مافیای دایی باشیم.
۲
حامد
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
ما تماشاگرهای پرسپولیس بدترین هستیم. یادمه وقتی قطبی سرمربی بود همین جو حمایتی ازش بود. بعد از مدت‌ها قهرمان شده بودیم و مهم‌تر این‌که غرور و شخصیت داشتیم. خیلی راحت قطبی رو برکنار کردن و جانشین‌اش کی شد: افشین پیروانی. نه سال با جانشین‌های طاق و جفت قطبی تحقیر شدیم و امثال دایی بابت قهرمانی جام حذفی منت سرمون گذاشتن تا برانکو اومد. الان هم جو حمایتیِ خوبی از برانکو هست. اما ما خودمون رو خوب می‌شناسیم. فردا که گرشاسبی بره و یه مدیر احمق از جنس مصطفوی و کاشانی و رویانیان بیاد، خیلی راحت برانکو رو کنار می‌ذاره و به جاش دایی یا یه بنجل پرتغالی مثل وینگادا و مانوئل ژوزه رو میاره که حق دلالی کیروش و کیروشی پور هم برسه. ما تماشاگرها هم فقط تماشا می‌کنیم و هیچی نمی‌گیم. متاسفانه اعتراض کردن رو یاد نگرفتیم و به همین خاطر هست که این همه سال بدبختی کشیدیم تا یکی از جنس قطبی یا برانکو از راه برسه و یادمون بیاره که سرنوشت ما پنجمی تو لیگ، چهار تا خوردن از پیکان، حذف تو مرحله‌ی گروهی آسیا و باخت تو دربی نیست.
۳
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
اگه ای کثافت بره مقدمات حذف ربیع گاه هم شروع میشه قابل توجه دوستان این مردک باجناق داداش ربیع گاس ... هر چند چشم آب نمیخوره که این رژیم با ی گزینه سیاسی دیگ نخواد پرسپولیس رو به قهقرا ببره مث .....
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر