فهرست
چرا بازی دوستانه ایران-یونان لغو شد؟
چرا بازی دوستانه ایران-یونان لغو شد؟

چرا بازی دوستانه ایران-یونان لغو شد؟

آی اسپورت - طبق گزارش رسانه‌های خارجی از جمله خبرگزاری EPA  بازی‌های دوستانه یونان برابر ایران و نیجریه لغو شد. مدتی قبل فدراسیون فوتبال یونان از همتای ایرانی خود پاسخ منفی برای برگزاری بازی دوستانه در تاریخ ۱۲ خرداد را دریافت کرد. طبق گزارش برخی رسانه‌های یونانی این بازی‌ها باید در استانبول و نه در آتن برگزار می‌شدند و به همین دلیل لغو شده است. یونانی‌ها تمایل داشتند که در کشور خودشان میزبان بازی باشند. این در شرایطی است که شب گذشته خبرگزاری DPA آلمان نوشته بود که سرمربی تیم ملی یونان بازی دوستانه تیمش مقابل تیم ملی کشورمان را لغو کرده است.

در همین حال سایت اینسایدر اسلوونی درباره لغو ناگهانی بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال یونان و ایران نوشت: «خبر لغو این بازی توسط میشائیل اسکیبه، سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال یونان تأیید شده است. دلایل رسمی برای لغو این بازی اعلام نشده‌ اما رسانه‌های یونانی گمانه‌زنی‌هایی دارند که به‌خاطر مسائل سیاسی میان کشورهای یونان و ترکیه و بازداشت ۲ عضو ارتش یونان به‌دلیل عبور از مرز دریایی ۲ کشور در ۲ ماه قبل چنین تصمیمی اتخاذ شده است.»

تیم ملی فوتبال ایران یک بازی دوستانه با لیتوانی در ۱۸ خرداد قطعی کرده که آخرین بازی پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه محسوب خواهد شد. یونان نیز به‌دنبال حریف دیگری در زمان مشخص‌شده به‌جای بازی دوستانه با ایران است. ایران هم‌اکنون اردوی آماده‌سازی خود را در ترکیه برپا کرده و دوشنبه هفته جاری با تیم ملی این کشور بازی دوستانه برگزار می‌کند.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-05-26 11:11:00
نظر دهید

۴ نظر
علی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰
خاک توی سر این فدراسیون و مدیرانش همه دنیا مثل آدم بازی دوستانه برگزار می کنند ما حتی با مزیت صعود به جام جهانی باز هم ناتوانییم چون یه مشت آدم چاپلوس بی عرضه ویژه خوار و بی صلاحیت مدیریت رو در دست دارنند . اگر این ورزش صاحب داشت یه روز هم این اراذل راس کار نبودن خدا ناصر خان رو بیامرزه همه چی ما بهم میاد محیط زیست آب اشتغال ورزش اعتیاد و فساد
احمد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۶
فک کنم بازی های دیگه هم کنسل بشه آخر سر یه بازی با امیدهای سوریه بزارن و یه بازی با امید های خودمون و برن جام جهانی..
تو جام جهانی هم با 11 نفر جلو هر سه تا تیم دفاع می کنن و با یه مساوی بدون گل با مراکش و با یه امتیاز خداحافظی می کنن.. بعد همه افتخارشون این میشه که به پرتغال یک هیچ باختیم و شجاعانه بازی کردیم!!
۳ ۱
....
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۴
احمق این مسایل چه ربطی به کیروش داره.تو تمام مشکلات کشور که تاثیر گذار بوده را به گردن کیروش میندازی.لابد توقع داشتی اسپانیا رو ببریم.روانپریش@
۱
ناصر شجاعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
بازی لغو شد برای اینکه تیم کشتی دقیقه ۹۰ سفرش رو به خاطر حضور اسرائیل تو تورنمنت یونان کنسل کرده .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر