فهرست
چرا سوپرگل نقل و انتقالات را قلعه‌نویی زد؟
چرا سوپرگل نقل و انتقالات را قلعه‌نویی زد؟

چرا سوپرگل نقل و انتقالات را قلعه‌نویی زد؟

آی اسپورت - محمدرضا حسینی هافبک بازیساز و کلیدی ذوب آهن که در دو فصل اخیر با قلعه‌نویی و منصوریان بازی‌های درخشانی در این تیم داشته به سپاهان پیوسته است.  این بازیکن را هم برانکو می خواست، هم مجیدی برای استقلال، اما عدم تعیین تکلیف دو تیم سرخ آبی و بحران در تراکتورسازی به دلیل عدم تعیین مربی سبب شد تا تنها تیم دست به جیب لیگ‌ برای خرید بهترین بازیساز لیگ ، سپاهان باشد و او را جذب کند. قلعه نویی که چند یار فصل قبلش را که همیشه کنارش بودند،مازاد بر نیاز تشخیص داده، امسال به نظر می رسد با اضافه شدن دوباره تکسیرای پرتغالی و یک بدنساز خارجی قصد دارد بر اساس الگوی برانکویی ، تیمش را سبک و ۱۵ نفره ببندد تا اسیر حاشیه های بیرون ماندن گروهی از ترکیبش نشود.

حالا حسینی احتمالا جای مهرداد محمدی را در تیمش می گیرد که لژیونر شده و او هم این زمان را خواهد داشت که مالکیت توپ را در تیمش چند برابر کند. چیزی که نزدیک به یک دهه و در دوره کی روش خیلی در برنامه فوتبال ایران نبود. حالا اما به نظر می رسد در عصرجدید فوتبال مان قلعه‌نویی می خواهد باز صاحب ابزارش باشد. خرید جدید او هافبکی کلاسیک در همان پستی است که از عصر علی پروین همیشه بهترین های فوتبال مان همان جا بودند. از شاهرخ بیانی تا خود قلعه‌نویی و علی کریمی و ده ها بازیکن دیگر. حالا باید دید قلعه نویی که از خواب و بی پولی رقبا استفاده کرده، توان تغییر در سبک بازی تیمش را دارد؟

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2019-06-06 16:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یونا
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
چون کمترین هزینه تو پنج تیم مدعیو قلعه نوعی می‌کنه یه لشکر بازیکن میخره و اخرش هیچ فقط سانتر
.
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۰
دوماه دیگه قندل مافیایی میاد میگه مظلوم هستن و از نظر هزینه تیم پنجم هستن
Milad6&4
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۴۵
الان امیر مافیا همه ی بازیکنای آس و میگیره ولی فصل که شروع شد خودشو به مظلوم نمایی میزنه و میگه ما از همه مدعی ها کمتر هزینه کردیم و برید سازمان لیگ ببینید!! هیچ خبرنگاری هم جرات نداره تو نشست خبری ازش بپرسه که پس این همه بازیکن با ماچ میان برات بازی میکنن؟؟
۱
اصفهانی
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۴
شیفته اون جمله آخرم
بی پولی رقبا خخخخ

الان پرسپولیس با ۱۲۰ میلیارد هزینه طبق گفته خودشون! بی پوله؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر