فهرست
یک احتمال جذاب؛ دیدار دایی و سیدروف
یک احتمال جذاب؛ دیدار دایی و سیدروف

یک احتمال جذاب؛ دیدار دایی و سیدروف

آی اسپورت - کلارنس سیدورف دیروز وارد تهران که در این سفر یک خانم ایرانی هم همراه او بود. کلارنس سیدورف و خانم سپیده کرامتی که روز گذشته بعضی از کانال‌های خبری نوشتند نامزد سیدورف است، بعد از ورود به تهران با استقبال گرمی روبه‌رو شدند. البته بعد از ظهر دیروز متوجه شدیم این خانم تنها همراه سیدورف است و میزبان اصلی او فردی به نام علی جدیدالاسلامی است.

سیدورف در فرودگاه می‌گفت برایش سفر به تهران بسیار جذاب است و دوست دارد در این سفر کوتاه چند مکان باستانی ایران را از نزدیک تماشا کند. اولین برنامه سیدورف این بود که تنها در تهران باشد ولی هیچ بعید نیست سری هم به اصفهان یا شیراز بزند.

سیدورف کلاً یک هفته در ایران خواهد بود. خانم سپیده کرامتی که در این سفر او را همراهی می‌کند، مقیم کاناداست و مهندس الکترونیک است. سیدورف قرار است با بعضی از مقامات فوتبالی ایران از جمله علی دایی دیدار داشته باشد. این دو ظرف روز‌های آینده به احتمال زیاد با یکدیگر در تهران ملاقات می‌کنند. سیدورف هم به خوبی علی دایی را می‌شناسد. کاپیتان سابق ایران در زمان حضور در هرتابرلین به میلان که دو سال بعد سیدورف به آن ملحق شد، گل زد.

حضور این چهره مطرح فوتبال جهان در تهران کلاً به دعوت یک ایرانی بوده است. بهمن دهقان وکیل علی دایی هم کار‌های این سفر را انجام داد. سیدورف در تهران زیاد اطراف فوتبال نخواهد بود و تلاش می‌کند کار‌های خیریه انجام دهد. او احتمالاً به محک می‌رود و سری هم به کودکان کار خواهد زد.

برای سیدورف در هتل اسپیناس پلاس اتاق گرفتند و فعلاً آنجاست. او همچنین گفت: «فقط برای تفریح به ایران آمده‌ام.» سیدورف دیروز بیشتر استراحت کرد. او از فرودگاه مستقیم به هتل رفت و به خاطر خستگی زیاد به اتاقش رفت تا استراحت کند. تعدادی از طرفداران در فرودگاه و همین‌طور هتل اسپیناس با سیدورف رودررو شدند و در مجموع استقبال خوبی از این چهره صورت گرفت. او احتمالاً امروز هم یک مصاحبه تصویری با یکی از برنامه‌های فوتبالی خواهد داشت.

۴    
آی اسپورت
2019-11-07 16:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر