فهرست
اعتراف دیرهنگام؛ پرسپولیسی‌ها شعار قومیتی ندادند
اعتراف دیرهنگام؛ پرسپولیسی‌ها شعار قومیتی ندادند

اعتراف دیرهنگام؛ پرسپولیسی‌ها شعار قومیتی ندادند

آی اسپورت – کم نیستند کسانی که معتقدند اتفاقات دیشب ورزشگاه غدیر اهواز پاسخی به اتفاقات هفته گذشته ورزشگاه آزادی بود. جایی که گفته می‌شد هواداران پرسپولیس شعارهای قومیتی علیه هواداران فولاد سرداده بودند و به آنها حمله کرده بودند. اما امروز یکی از لیدرهای باشگاه فولاد خوزستان که در بازی هفته گذشته این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر بود اعلام کرد در این بازی شعار قومیتی از سوی هواداران پرسپولیس نشنیده است. اعترافی دیرهنگام که شاید اگر چند روز پیش و در فضای مجازی منتشر و بازنشر می‌شد شاید می توانست تا حدودی مانع رخ دادن فاجعه دیشب ورزشگاه غدیر شود. صحبت‌های لیدر فولاد را در گفتگو با ورزش 3 بخوانید:

  • در اواخر بازی عده‌ای از پرسپولیسی‌ها شیطنت کردند و به فولادی‌ها حمله ور شدند. حدود 5، 6 نفر پرسپولیسی‌ها را تحریک کردند و سپس تعداد بیشتری از آنها به سمت فولادی‌ها حمله کردند. هواداران فولاد هم از سکوها فرار کردند و به سمت سرویس بهداشتی و سایر مکان ها پناه بردند.
  • من دیدم فیلمی پخش شده از توهین هواداران به اعراب. به نظرم این فیلم مربوط به گذشته بوده و برای بازی هفته پیش نیست. چون من در ورزشگاه چنین شعارهایی از هواداران پرسپولیس نشنیدم. تنها چیزی که شنیدم شعاری بود با مضمون خداحافظی خطاب به هواداران اهوازی، که می‌شود گفت یک مسئله طبیعی است و همه جا شنیده می‌شود. من توهین قومیتی نشنیدم و آن کلیپ‌های منتشر شده هم فکر نمی‌کنم مربوط به این بازی اخیر باشد.
  • کاش حرکات دقایق پایانی از سوی هواداران پرسپولیس اتفاق نمی‌افتاد، چون در آن صورت بازی دیشب هم با آرامش سپری می‌شد. دیشب کسانی که به استادیوم رفته بودند، به من گفتند که چقدر وضعیت بد بوده است

 

۱۰ ۹  
آی اسپورت
2018-08-10 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
رضا
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
بسه دیگه ماله کشیدن بسه دیگه قانون شده تو ایران تا یه اتفاقی میفته میان تکذیب می کنن به جای این کارا رفاه و اسایش فراهم کنید تو استادیوم ها لیدرارو ساماندهی کنید فرهنگ سازی کنید و هزارتا کار دیگه .جون مادراتون یکم مدیریت صحیح کنید
۷
ب
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
من تراکتوری ام دوستان لطفا یکم تعصب رو بزارید کنار و منطقی به قضیه نگاه کنید باعث اصلی و لیدر اصلی توهین های قومیتی پرسپولیس کیه هممون میشناسیم این اقارو بخدا همش بابرنامه قبلی انجام میشه و هدفشون هم همین درگیری بین اقوام هست که متاسفانه هم بهش میرسن همیشه.فقط یکم فکر کنین ببینین نتیجه همه این کارا چیه و از اینکه اقوام ایرانی با هم متحد نباشن کیا سود میبرن و سعی کنیم بازیچه نباشیم
۷
یوسف
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
خب سرپرست پرسپولیس هم حمله به اتوبوس این تیم رو تکذیب کرد چطور اونو باور نمی کنید و اینو باور می کنید؟ شک نکنید این مصاحبه با مصلحت اندیشی انجام شده که دیگه کار بیشتر از این بیخ پیدا نکنه چون به لطف لیدر محبوب پرسپولیس هوادارای این تیم با قومیت های زیادی درافتادن
۷
خلیج تا ابد فارس
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
شرم برکسانی که دیروزتوورزشگاه شعارخلیج ع رب ی سردادن...مشتی وطن فروش خائن که به خاطرتمایلات سیاسیشون کشور خودشونو فروختن...وقاحت واوباشی گری هم حدی داره بخدا...خلیج همیشه فارس تا ابد خلیج فارس میمونه.ولی نفرین برچندتاجوجه اردک زشت که مزدور عرباشدن.
۹
امید از تفت
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
اینم جواب کسایی که میگن شعار قومیتی دادند. اولاً به گفته لیدر تیم فولاد، هیچگونه شعار قومیتی داده نشده، ثانیاً اگه شعار قومیتی داده شده، شما هم شعار قومیتی بدید. چرا سنگ پرانی!!؟ چرا پست از حیوان شدن!!؟
۴
آرش6
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
سه ساله پشت سر هم تو اهواز بازی استقلال خوزستان و استقلال اهواز این اتفاقات می افته

اینها برنامه ریزی شده هستش

دو سال قبل مگه کلیپی درست شده بود ؟؟؟

۸
Mn
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۷
روسیاهی اون هم بمونه برای پیج ها و سایتهای هواداری دوتیم مولتی میلیاردر که هزینه های سرسام آوری کردن و میخوان به هر روشی به جام برسن .
ولی یادشون باشه مردانه رقابت کنین و به این روشهای کثیف دست نزنین........ .گر نگه دار من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
۵
حقیقت
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۳
اهوازی های عزیز چند بار گفتم من تو ورزشگاه بودم بازی فولاد خبری نبود از فحاشی دیدین دسیسه کیسه کشا بود
00
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۰
اینا دسیسه کیسه کشا بود که انشالله مکرشون به خودشون برمیگرده
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر