فهرست
دکه آنلاین: کامیابی آسیایی
دکه آنلاین: کامیابی آسیایی

دکه آنلاین: کامیابی آسیایی

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از کمال کامیابی نیا به گل سه امتیازی به او الوصل اشاره کرده و با تیتر کامیابی آسیایی به این موضوع پرداخته.محرومیت شجاع و مصدومیت امیری تلفات قرمزها از بازی با الوصل بوده. این روزنامه از قول کی روش هم نوشته که پروین و دایی در بیرون از زمین هم اسطوره اند

 

خبر ورزشی 23 اسفند
خبر ورزشی 23 اسفند

گل عکسی از شفر روی جلد برده و از پیشنهاد یک تیم ایرانی به سرمربی استقلال خبرداده. این روزنامه با انتشار عکسی از خوشحالی قرمزها بعد از بردن الوصل نوشته که پرسپولیس چهارشنبه سوری را در دوبی جشن گرفت.

 

روزنامه گل 23 اسفند
روزنامه گل 23 اسفند

کمال کامیابی نیا عکس یک پیروزی است. گل او به الوصل دهمین گل این بازیکن بوده. پیروزی ضمن تبریک به کمال نوشته که الوصل در آتش پرسپولیس سوخته. این روزنامه با استفاده از دو عدد 4 و 6 به آمار بردهای برانکو و پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی اشاره کرده. پیروزی کنایه زدن به رقیب سنتی را هم فراموش نکرده و نوشته آیا اماراتی ها بعد از بازی برگشت استقلال و العین حرفی از رشوه به داور یا شرط بندی زده اند؟

 

پیروزی 23 اسفند
پیروزی 23 اسفند

همشهری ورزشی جلد متفاوتی بسته و عکسی از طرفداران تیم والیبال خاتم اردکان روی جلد برده. تیمی که شگفتی ساز لیگ برتر والیبال بوده. این روزنامه به مصاحبه نوروزی علی کریمی با همشهری جوان هم اشاره کرده که کریمی گفته کی روش بهترین مربی اش بوده است.

همشهری ورزشی 23 اسفند
همشهری ورزشی 23 اسفند

  ۱  
آی اسپورت
2018-03-14 09:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۰۹
بسیار عالی بود
http://shikhouse.ir/
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر