فهرست
دفاع جپاروف؛ چرا باید عمدا کارت بگیرم؟
دفاع جپاروف؛ چرا باید عمدا کارت بگیرم؟

دفاع جپاروف؛ چرا باید عمدا کارت بگیرم؟

آی اسپورت – عادل فردوسی پور در برنامه شب گذشته نود مدعی شد که سرور جپاروف از عمد کارت زرد گرفته است تا بتواند تعطیلات بیشتری در سال نو میلادی داشته باشد. او برای این ادعایش مثال‌هایی از گذشته هم آورد. اما جپاروف این اتهام را از خودش رفع کرده است. او می‌گوید: «واقعا چنین چیزی نیست و من اصلا نمی دانم چرا باید این شایعات درست شود. من روی یک صحنه عصبانی شدم، با بازیکن استقلال خوزستان درگیر شدم و کارت زرد گرفتم. برای من فوتبال بازی کردن از همه چیز مهمتر است و اصلا نمی دانم چرا همچین بحث هایی مطرح می شود. چنین شایعاتی اصلا درست نیست.»

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-01-02 14:21:00
نظر دهید

۳ نظر
حمید
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
یارو با استوک رو کمر بازیکن حریف رژه رفته میگه عمدی نبود!!! کمال بخاطر یه درگیری ساده سه جلسه محروم شد اونوقت کیسه از هرگونه محرومیت مصونیت داره. صادقیان یه حرکت در مقابل داور انجام داد سه ماه محروم شد در حالیکه مشابه همون حرکت را ووریا غفوری در دربی بعد از لایی که از سیامک نعمتی خورد در مقابل داور انجام داد اما دریغ از یه توبیخ یا نذکر ساده از جانب کمیته انضباطی که انصافا نشون داده بزرگترین اسپانسر کیسه کشاست.
۶
Kean
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
این عقده ی فردوسی پور بعد از اون برنامه اس که جپاروف جواب خزعبلات شو داد،حالا عقده هاشو داره میریزه بیرون،ولی ملالی نیس حتی اگه به ناحق یکی دو جلسه محرومش کنن،فرشید هست،سوزش می مونه برای فردوسی‌پور،
۴
111
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
اولا اینکه میخواستی کارت بگیری راحت بری تعطیلات دوما مگه بازیکنی میاد بگه من از عمد رو بازیکن حریف خطا کردم؟؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر