فهرست
حاشیه جدید؛ نوری‌فر چطور با تیم به مشهد رفت؟
حاشیه جدید؛ نوری‌فر چطور با تیم به مشهد رفت؟

حاشیه جدید؛ نوری‌فر چطور با تیم به مشهد رفت؟

آی اسپورت - محمد نوری فر مدیر رسانه ای استقلال به یک باره در مشهد حضور پیدا کرد تا بازگشت مدیر رسانه ای استقلال بی سر و صدا انجام بگیرد و خیلی ها از بازگشت بی سر و صدای او تعجب کنند اما با این حال در پشت پرده اتفاقهایی افتاده و حضور مدیررسانه ای استقلال در مشهد بدون حاشیه نبوده است.

داستان از این قرار است که مجیدی بدون هماهنگی با مسئولین باشگاه استقلال از نوری فر خواسته تا همراه تیم به مشهد برود و روی نیمکت استقلال بنشیند و بلیت ها را هم رمضانی گرفته و چون اسامی توسط باشگاه چک نمی شده، مدیران باشگاه متوجه حضور نوری فر در کاروان استقلال نشده اند. اتفاقی که حتی با تعجب مسئولان استقلال همراه شده که چرا آمدن نوری فر به مشهد بدون هماهنگی با مدیریت انجام شده است. سازمان لیگ با توجه به شرایط کرونا و اینکه کنفرانس مطبوعاتی و میسکدزونی هم با حضور رسانه ها برگزار نمی کند، از باشگاهها خواسته بود که از مدیران رسانه ای تا درست شدن وضعیت استفاده نکنند.

به هر حال این اقدام عجیب سرمربی استقلال با ناراحتی مدیران این باشگاه به خصوص احمد سعادتمند همراه شده است. مدیران پرسیده اند وقتی فرهاد مجیدی به سالن کنفرانس نمی رود، چرا باید مدیررسانه ای را آن هم بدون هماهنگی همراه با خودش به مشهد ببرد؟ با این شرایط باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال و مجیدی چطور این مشکل را حل می کنند.

 

فوتبالی 

۱    
آی اسپورت
2020-08-10 00:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر