فهرست
فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند
فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند

فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند

آی اسپورت – سایت بلژیکی اعلام کرد بین مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران توافقی صورت نگرفته است و این مربی ممکن است از هدایت ایران سر باز بزند. به گزارش hln، ممکن است مارک ویلموتس و تیم ملی فوتبال ایران برای عقد قرارداد به تفاهم نرسند. این مربی هفته قبل به ایران سفر کرد و امکانات تیم ملی فوتبال ایران را از نزدیک مشاهده کرد. فدراسیون فوتبال ایران به او پیشنهاد امضای قرارداد تا سال ۲۰۲۲ یعنی بعد از جام جهانی قطر داده است، ولی ویلموتس به بلژیک سفر کرد و هنوز قراردادی بین دو طرف امضا نشده است.

با وجود پیش شرط‌هایی که فدراسیون فوتبال ایران به او ارائه کرده و مبلغ پیشنهادی ۱.۳ میلیون یورو، هنوز یک چالش بزرگ برای نهایی شدن قرارداد ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران وجود دارد، چالشی که ممکن است باعث شود تا ویلموتس هدایت تیم ملی ایران را بر عهده نگیرد.

فدراسیون فوتبال ایران از این مربی تقاضا کرده تا تقریباً به صورت دائم در ایران ساکن باشد تا بتواند از نزدیک رقابت‌ها را مشاهده کند. موضوعی که با مخالفت مربی بلژیکی مواجه شده است.

پیش‌تر، این مربی تصور می‌کرد که فقط برای بازی‌های ملی قرار است به ایران برود و در حین آن زمان باید در تهران ساکن باشد، ولی اکنون با این درخواست فدراسیون فوتبال روبرو شده که او باید به صورت دائم در ایران ساکن باشد و ممکن است این امر به عدم توافق دو طرف منجر شود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم‌اکنون در بلژیک به سر می‌برد تا قرارداد این مربی را امضا کند.

 

خبر ورزشی 

  ۳  
آی اسپورت
2019-05-22 10:36:00
نظر دهید

۳ نظر
كامران
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۲۸
آخه كي حاضره تو ايران زندگي كنه
۴
....
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۸
لنگی های سوراخ اسیا که به کیروش گیر میدادن که چرا دائم تو ایران نیست.حالا متوجه میشن که هر مربی خارجی بیاد همین آش و همین کاسه هست.
۲
نیما
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۰
توافق نشد فقط تاج با پول ملت یک سفر مفت به بلژیک کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر