فهرست
چراغ سبزِ همه به جز دو نفر!
چراغ سبزِ همه به جز دو نفر!

چراغ سبزِ همه به جز دو نفر!

آی اسپورت –  با پابرجا ماندن محرومیت سرخپوشان از فعالیت در فصل نقل و انتقالات، چالشی جدی پیش روی برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش قرار گرفته‌است. ایوانکوویچی که علی رغم کسب دومین جام قهرمانی متوالی خود با سرخپوشان در لیگ برتر، در هفته‌های گذشته با انتقادات زیادی از سوی هواداران مبنی بر بازی ندادن به محسن مسلمان روبرو بوده‌است، درخواست تمدید قرارداد تمامی بازیکنان فعلی را به مسئولان باشگاه داده و امیدوار است برای فصل آینده، بتواند از تمامی شاگردان فعلی‌اش بهره ببرد. با این حال تعلل بازیکنان در تمدید کردن قرارداد خود با باشگاه، موجب نگرانی هواداران تیم شده است.

محسن ربیع خواه و بوژیدار رادوشویچ پس از شجاع خلیل زاده، نخستین بازیکنانی بودند که قرارداد خود با پرسپولیس را به صورت دو ساله تمدید کردند. گرچه قرارداد رادوشویچ می‌تواند در صورت رضایت دو طرف، برای سال سوم نیز به صورت خودکار تمدید شود. پیش از این شجاع خلیل زاده نیز قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کرده بود. با این حال بازیکنان دیگر هنوز برای تمدید قرارداد خود، به اطمینان کامل دست نیافته‌اند.

وحید امیری یکی از بازیکنانی است که هنوز قراردادش با پرسپولیس را تمدید نکرده است. هافبک خوش اخلاق و تاثیرگذار پرسپولیس شفاها به حمیدرضا گرشاسبی وعده داده که در ایران، تنها برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت و به پیشنهاد تیم های حاشیه خلیج فارس نه خواهد گفت. این بازیکن محجوب و مورد علاقه هواداران، احتمالا یکی از مسافران تیم ملی در روسیه خواهد بود. امیری تنها درصورت دریافت پیشنهاد از یک تیم اروپایی حاضر به ترک پرسپولیس خواهد شد. اتفاقی که با توجه به سن و سال این بازیکن، کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

محمد انصاری، دیگر بازیکن خوش اخلاق و باکیفیت پرسپولیس که برای فصل آینده به صورت مشروط با سرخپوشان قرارداد دارد، یک بند جدایی درصورت دریافت پیشنهاد خارجی در قراردادش وجود دارد. با این حال محمد انصاری درصورت بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، این بند فسخ قرارداد خود را فعال نخواهد کرد و در پرسپولیس خواهد ماند. در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اما وضعیت مدافع خوش اخلاق سرخپوشان نامشخص خواهد شد. انصاری از باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و یکی از باشگاه های چینی پیشنهاد دریافت کرده است.

 فرشاد احمدزاده، دیگر بازیکنی است که علاقمند به همکاری با سرخپوشان در فصل آتی می‌باشد. بازیکن محبوب برانکو ایوانکوویچ درحالی علاقمند به ادامه همکاری با پرسپولیس است که از یک باشگاه هلندی و باشگاه الریان قطر پیشنهاد دارد. با این حال وضعیت تمدید قرارداد فرشاد احمدزاده با پرسپولیس پیچیده تر از این صحبت هاست. احمدزاده که پس از منتشر شدن فیلمی از رابطه‌اش با یک بازیگر جوان، دچار حاشیه شده‌است، در دیدار مقابل السد به دلیل تنبیه انضباطی در لیست بازیکنان پرسپولیس حضور نداشت. این در حالی‌است که این بازیکن انتظار داشته در دیدار مقابل پارس جنوبی و در غیبت سید جلال حسینی و حسین ماهینی، کاپیتان سرخپوشان باشد و پس از اطلاع از کاپیتانی احمد نوراللهی، اعتراضش را به گوش برانکو رسانده است. برانکو به همین خاطر قید حضور احمدزاده مقابل السد را زده و او را از لیست خارج کرده است. فرشاد پیش از این و با ایجاد درگیری با گادوین منشا پیش از دیدار با نفت تهران نیز حاشیه ساز شده بود. او همچنین پس از شهرآورد و عملکرد ضعیفش، در پاسخ به اعتراض هواداران از تمدید نکردن قراردادش با پرسپولیس سخن آورده بود. با این حال و در مجموع، به نظر مشکلی بر سر راه تمدید قرارداد احمدزاده با پرسپولیس وجود ندارد.

کمال کامیابی نیا، دیگر بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود که هنوز حاضر به تمدید قرارداد خود نشده است. این هافبک جنگنده که فصل گذشته نیز به عنوان آخرین بازیکن با سرخپوشان تمدید کرد، از یکی از تیم های قطری و تیم سپاهان پیشنهاد دارد. کامیابی نیا قصد ترک پرسپولیس در شرایط حساس تابستان پیش رو را ندارد و تنها به دنبال بخشیده شدن جرایم مالی‌اش از فصول گذشته می‌باشد. با چراغ سبز حمیدرضا گرشاسبی به بخشش جرایم فصول گذشته، کامیابی نیا به زودی قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

محسن مسلمان، شاید بین تمامی بازیکنان پرسپولیس، پیچیده ترین شرایط را داراست. این بازیکن خلاق و بازیساز، علاقمند به ادامه همکاری با پرسپولیس است ولی نگران آینده و تداوم نیمکت نشینی در فصل آتی است و هنوز تصمیمش را نگرفته است. مسلمان که از قطر و سپاهان پیشنهاد دریافت کرده، با تشویق ها و حمایت هواداران پرسپولیس، روبرو شده ولی نیمکت نشینی را نمی‌تواند تحمل کند. شاید برانکو ایوانکوویچ مهمترین نقش را در تمدید یا عدم تمدید محسن مسلمان ایفا کند. در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، پرسپولیس به سراغ سروش رفیعی خواهد رفت و مسلمان از پرسپولیس رفتنی خواهد شد. در غیر این صورت، برانکو حرف آخر را درباره تمدید قرارداد مسلمان خواهد زد. گرچه این مربی بارها و به شکل تلویحی اظهار داشته که مسلمان را برای فصل بعد می‌خواهد.

 امید عالیشاه پس از بازگشت به پرسپولیس، یکی دیگر از تمدیدی های تیم به شمار می‌رود. عالیشاه که پیش از اعزام به خدمت تا پایان لیگ شانزدهم با پرسپولیس قرارداد د‌اشت، تا اواسط فصل آینده با سرخپوشان قرارداد دارد و می‌خواهد این قرارداد را تا پایان فصل تمدید کند. در صورت رضایت دو طرف، ممکن است قرارداد عالیشاه به مدت یک و نیم فصل دیگر تمدید شود و این بازیکن تا انتهای لیگ نوزدهم در پرسپولیس ماندگار شود.

صادق محرمی آخرین بازیکنی است که قراردادش در پایان فصل به پایان می‌رسد. این بازیکن که لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست و قرارداد دو ساله ای را به امضا رساند، مورد علاقه مسئولان باشگاه دیناموزاگرب کرواسی قرار گرفته و علاقمند به لژیونر شدن در پایان فصل است. محرمی که به خوبی در دو سال گذشته پیشرفت کرده است، از سن و سال مناسبی برخوردار بوده و می‌تواند آینده‌ای درخشان در اروپا داشته باشد. با این حال پرونده تمدید قرارداد او خاتمه پیدا نکرده و او این مسئله را به پایان فصل موکول کرده است.

 

سایت طرفداری

 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-04-20 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
P71
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
این وسط قرارداد محرمی خنده داره! 2 ساله آخه؟ یک بازیکن جووون و آینده دارو بیاری و قرارداد 2ساله ببندی باش؟ 2 سال سرمایه گذاری کنی و تهش هیچی به باشگاه نرسه!خنده داره که محمد انصاری بازیکن تستی ما توی قراردادش بند جداسازی داره
۹ ۱
امید از تفت
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
جایی که مدیران غیرفوتبالی باشند همه چیز خنده دار میشه. وقتی که باشگاه دچار روزمرگی است و برنامه ریزی بلندمدت ندارد همین میشه. پرسپولیس قابلیت این را داره که سال حداقل دو سه بازیکن به اروپا ترانسفر کنه ولی از این پتانسیل استفاده نمیشه
۲
محمود
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۰
مهدی طارمی در چند سال اخیر بهترین بازیکن لیگ ایران و تیم ملی بوده دو بار آقای گل شده از نظر فنی یک سروگردن بالاتر از بقیه بازیکنان بود و سه گل سه امتیازی برا تیم ملی زد و ... این بازیکن با هزار زور و زحمت به الغرافه رفت که بعد از دحیل و السد و الریان چهارمین تیم بزرگ قطر است دقت کنید بهترین بازیکن چند سال اخیر ایران . من بعید میدونم لیگ قطر دنبال فرشاد یا کمال یا مسلمان باشند که چند لول از طارمی پایین تر هستند باشند و این عزیزان فقط و فقط بواسطه دوستان رسانه ای که در روزنامه ها و سایتها دارند این شایعات را سر زبون میندازن که هری دل من هوادار بریزه و به این ترتیب بهترین قرارداد را با ما ببندند البته اینکه برن تو تیمایی نظیر الخور الفجیره و ... رو رد نمیکنم . درود بر شرف برانکو که در نود گفت هر کس دلش با تیم نیست برود و قبلش گفت همه را میخاهم . بنظرم فقط محرمی از خارج پیشنهاد داره انصاری و چین بحث پارساال بوده. اگر قدرتی داشتم و با بازیکنان پرسپولیس روبرو میشدم با تمام وجود میگفتم هر کس دلش با تیم نیست برود حتی همه بروند پرسپولیس با تیم امیدش هم بازی کند باز هم موفق خواهد شد چون ۴۰میلیون عاشق واقعی دارد . کمال نورالهی و بقیه اگر این لباس نبود شاید بزرگترین تیمی که میرفتن نفت و راه اهن بود اما در لباس ما به همه چی رسیدن صادق محرمی در ملوان حتی پست مشخصی نداشت اما در پرسپولیس به کجا رسیده ما مانع پیشرفت کسی نمیشویم اما از طاقچه بالا گذاشتن های هرساله تازه به دوران رسیده ها به تنگ می آییم. درود بر شرف افشین پیروانی که گفت دستیار مربی بودن در پرسپولیس از سرمربیگری بقیه تیما لیگ بالاتر و باارزش تر است . محسن و بقیه بدانند روی نیمکتی که حداقل پنجاه هزار نفر تو ورزشگاه تشویقش میکنن بهتر از سایر ورزشگاهای خالی ایران است که فیکس بازی کنی و فقط عوامل برگزاری بازی در ورزشگاه باشند.زنده باد پرسپولیس بزرگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر